Menu

Rada Nadzorcza

Andreas Golombek

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Politechniki w Bielefeld. Po studiach pracował w firmie AEG (później Alstom i CEGELEC), gdzie odpowiadał za sprzedaż w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W 2002 r. objął stanowisko prezesa nowo założonej spółki CEGELEC w Polsce, której markę budował i prowadził do końca 2005 roku.

czytaj więcej

Lidia Banach-Hoheker

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Finansami, posiada kwalifikację ACCA.

czytaj więcej

Magdalena Sikorska

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Europejskie Studia Zarządzania oraz studiów licencjackich z Zarządzania i Marketingu na Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

czytaj więcej

Piotr Cieślak

Członek Rady Nadzorczej

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Specjalizacja Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Ukończył liczne kursy i szkolenia związane z rynkiem kapitałowym, z wyceną spółek, czy też kreatywną księgowością. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie analityki giełdowej, makroekonomicznej oraz wyceny spółek.

czytaj więcej

Yiannis Petrallis

Członek Rady Nadzorczej

Adwokat, członek Cypryjskiej Izby Adwokackiej. Posiada wykształcenie prawnicze oraz w zakresie stosunków międzynarodowych i studiów europejskich. Ukończył studia MBA (Master of Business Administration). Obecnie jest partnerem (wspólnikiem i dyrektorem) i zajmuje stanowisko adwokata i konsultanta prawnego w firmie L. PSYCHAKIS, Y. PETRALLIS & ASSOCIATES LLC w Paralimni (Cypr) oraz dyrektorem w Zemadon Limited.

czytaj więcej

Czesław Sadkowski

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2004 r. roku właściciel kancelarii prawnej.

czytaj więcej

Piotr Prusakiewicz

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Szczecińskiej (2000). W kolejnych latach ukończył Executive MBA w Międzynarodowym Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois (2004), studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim (2004) oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania i Marketingu Szkoły Managerów Politechniki Szczecińskiej (2000).

czytaj więcej