Menu

Yiannis Petrallis

Członek Rady Nadzorczej

image

Adwokat, członek Cypryjskiej Izby Adwokackiej.  Posiada wykształcenie prawnicze oraz w zakresie stosunków międzynarodowych i studiów europejskich. Ukończył studia MBA (Master of Business Administration).

Doświadczenie zawodowe zdobył świadcząc pracę na stanowisku adwokata i konsultanta prawnego w A. & E. C. EMILIANIDES, C. KATSAROS & ASSOCIATES LLC w Nikozji (Cypr). Był również wykładowcą na Uniwersytecie w Nikozji.

Obecnie jest partnerem (wspólnikiem i dyrektorem) i zajmuje stanowisko adwokata i konsultanta prawnego w firmie L. PSYCHAKIS, Y. PETRALLIS & ASSOCIATES LLC w Paralimni (Cypr) oraz dyrektorem w Zemadon Limited.

Jest członkiem organów zarządczych mających swoje siedziby na Cyprze, w tym w spółkach: LYPP NOMINEES LIMITED, LYPP SECRETARIAL LIMITED, ZEMADON LIMITED, MTG LIQUIDITY LTD, U.C. ENERGY LIMITED, AMMERVIEL LIMITED, ADASI INVESTMENTS LIMITED oraz M.Y.N. 30X SERVICES LIMITED, której również jest wspólnikiem.

Działalność powyższych podmiotów nie jest działalnością konkurencyjną w stosunku do działalności wykonywanej przez UNIMOT S.A.

Posiada podwójne obywatelstwo (polskie i cypryjskie).

Powrót