Menu

Rada Nadzorcza

Andreas Golombek

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Politechniki w Bielefeld. Po studiach pracował w firmie AEG (później Alstom i CEGELEC), gdzie odpowiadał za sprzedaż w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W 2002 r. objął stanowisko prezesa nowo założonej spółki CEGELEC w Polsce, której markę budował i prowadził do końca 2005 roku.

czytaj więcej

Magdalena Sikorska

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Europejskie Studia Zarządzania oraz studiów licencjackich z Zarządzania i Marketingu na Wyższej Szkole Zarządzania w Częstochowie. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

czytaj więcej

Yiannis Petrallis

Członek Rady Nadzorczej

Adwokat, członek Cypryjskiej Izby Adwokackiej. Posiada wykształcenie prawnicze oraz w zakresie stosunków międzynarodowych i studiów europejskich. Ukończył studia MBA (Master of Business Administration). Obecnie jest partnerem (wspólnikiem i dyrektorem) i zajmuje stanowisko adwokata i konsultanta prawnego w firmie L. PSYCHAKIS, Y. PETRALLIS & ASSOCIATES LLC w Paralimni (Cypr) oraz dyrektorem w Zemadon Limited.

czytaj więcej

Czesław Sadkowski

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2004 r. roku właściciel kancelarii prawnej.

czytaj więcej

Piotr Cieślak

Członek Rady Nadzorczej

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Specjalizacja Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Ukończył liczne kursy i szkolenia związane z rynkiem kapitałowym, z wyceną spółek, czy też kreatywną księgowością. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie analityki giełdowej, makroekonomicznej oraz wyceny spółek.

czytaj więcej

Piotr Prusakiewicz

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Szczecińskiej (2000). W kolejnych latach ukończył Executive MBA w Międzynarodowym Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois (2004), studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim (2004) oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania i Marketingu Szkoły Managerów Politechniki Szczecińskiej (2000).

czytaj więcej

Lidia Banach-Hoheker

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie Finansami, posiada kwalifikację ACCA.

czytaj więcej