Menu

UNIMOT paliwowym Akcentem roku 2014

Data publikacji: 12.06.15

image

Z przyjemnością informujemy, że spółka UNIMOT zwyciężyła w tegorocznej edycji branżowego plebiscytu Akcenty 2014. Internauci, głosujący na portalu e-petrol.pl, zdecydowali, że w ubiegłym roku właśnie nasza Spółka najbardziej wyróżniła się na rynku paliw.

Information Market S.A. już po raz trzeci zorganizował plebiscyt branżowy „Akcenty”, w którym o przyznaniu decydują oddający głosy internauci – użytkownicy portalu branżowego e-petrol.pl. W rywalizacji o statuetkę uczestniczyło 10 firm oraz instytucji z rynku paliw. Pierwsze miejsce na podium przypadło spółce UNIMOT S.A. Głosujący uznali, że miano zwycięzcy Akcentów 2014 należy się naszej Spółce za podjęcie rękawicy i – pomimo problemu szarej strefy – zaangażowanie się w hurtową sprzedaż olejem napędowym. Tuż za UNIMOT S.A. uplasował się Novatek Polska, a trzecie miejsce przypadło firmie Total Polska.

Pamiątkowe statuetki zostały wręczone zwycięzcom podczas bankietu, 10 czerwca br., odbywającego się w ramach Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości Wrocław 2015. W imieniu UNIMOT S.A. nagrodę odebrał Adam Sikorski, Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki.

– To miłe zaskoczenie znaleźć się w gronie takich rekinów biznesu jak firmy Total i Novatek – skomentował Adam Sikorski,  odbierając nagrodę. – Wyróżnienie to pokazuje, że jest w Polsce miejsce dla niezależnych importerów paliw. Z kolei dla Spółki stanowi ono kolejny bodziec do dalszego, dynamicznego rozwoju. Dziękuję serdecznie wszystkim naszym Klientom i Partnerom biznesowym za zaufanie.

1Y1A4662

 

 

Innym ważnym „akcentem” spółki UNIMOT podczas tegorocznego Spotkania Branży Petrochemicznej Polski Rynek Paliw we Wrocławiu była prelekcja Adama Sikorskiego, który zaprezentował temat „Rosyjski diesel – nowa siła w Europie?”. Prelegent omówił m.in. zagadnienia z zakresu wielkości rafinacji ropy naftowej w Rosji, kierunków eksportu oraz wpływu obserwowanych zmian na sytuację w Polsce i Europie.

Przypomnijmy, że uczestnikami Spotkań Polski Rynek Paliw są głównie menedżerowie najwyższego i średniego szczebla zarządzania w krajowych i zagranicznych koncernach paliwowych, przedstawiciele importerów i firm zajmujących się hurtowym obrotem paliw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w plebiscycie „Akcenty” oddali swój głos na UNIMOT S.A., wyrażając tym samym uznanie dla działalności naszej Spółki i doceniając jej rozwój.

Polecamy również

Spotkanie z Zarządem 29 maja 2024 r.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Zarządem, tematem którego będą wyniki Grupy UNIMOT...

23 maja 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot wynajęła terminal LPG w niemieckim Wilhelmshaven

Unimot Paliwa, spółka z Grupy Unimot, zawarła umowę na przeładunek i magazynowanie gazu LPG w...

22 maja 2024

Zobacz więcej

Szacunkowe wyniki Unimot S.A. za I kwartał 2024 r.

Unimot opublikował szacunki skonsolidowanych wyników finansowych za I kwartał 2024 roku. Według...

10 maja 2024

Zobacz więcej