Menu

UNIMOT otwiera 7. stację AVIA na Ukrainie

Data publikacji: 04.03.20

image

Rok temu UNIMOT otworzył stację AVIA w miejscowości Kalinovka na Ukrainie na zasadach franczyzy, a teraz jej właściciel startuje z drugą stacją pod marką AVIA w tej samej miejscowości. To znak, że AVIA daje wymierne korzyści w biznesie.

Nowa stacja AVIA otworzyła się dla klientów przy trasie E40 pomiędzy Kijowem, a Żytomierzem na Ukrainie. Zlokalizowana jest w miejscowości Kalinovka vis a vis drugiej stacji AVIA otwartej rok temu.  Nowa stacja pracuje 24 godziny na dobę i  oferuje 7 stanowisk tankowania w tym dwa stanowiska dla samochodów ciężarowych. Nowy obiekt oprócz sprzedaży paliw oferuje duży sklep o powierzchni 100 m2 zaopatrzony w moduł gastronomiczny oraz kącik kawowy Esenso Cafe. Na terenie stacji znajduje się także myjnia samochodowa oraz punkt wymiany opon.

”Kolejny raz możemy się pochwalić nowym obiektem w sieci AVIA na Ukrainie i kolejny raz jest to obiekt na zasadach franczyzy, którego właściciel otwiera 2. stację pod marką AVIA ” – mówi Robert Nowek, Dyrektor Zarządzający siecią AVIA w Polsce i na Ukrainie. ”Jest to dla nas ważny sygnał, który informuje, że marka AVIA została pozytywnie przyjęta przez rynek oraz,  że daje wymierne korzyści biznesowe firmom prowadzącym stacje paliw”   – dodaje Robert Nowek.

Polecamy również

Spotkanie z Zarządem 24 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy Państwa na konferencję z udziałem Zarządu, której tematem będą wyniki Grupy...

19 kwietnia 2024

Zobacz więcej

HVO i paliwa o obniżonej emisyjności w ofercie Grupy Unimot już w marcu

W odpowiedzi na globalne wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, a tym samym konieczność...

14 marca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w polskich portach

Kontynuując przyjętą strategię dywersyfikacji działalności Grupy Unimot, spółka Unimot...

13 marca 2024

Zobacz więcej