Menu

Noble Securities S.A. dołącza do UNIMOT Klub+

Data publikacji: 09.03.21

image

UNIMOT S.A. rozszerza grono domów maklerskich współpracujących przy programie lojalnościowym UNIMOT Klub+. Od 9 marca br. akcjonariusze spółki mają możliwość zarejestrowania się do Klubu także za pośrednictwem Noble Securities S.A.

UNIMOT Klub+ funkcjonuje w pełnym zakresie od początku bieżącego roku. To program lojalnościowy dla akcjonariuszy – aby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji UNIMOT S.A. przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – są to m.in. zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG, a także zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, konferencji WallStreet czy ochrona ubezpieczeniowa.

Zgłoszenia do UNIMOT Klub+ przyjmowane są przede wszystkim przez domy maklerskie współpracujące w ramach tego programu. Do grona tych podmiotów dołączył właśnie Noble Securities S.A. – klienci tego domu maklerskiego od 9 marca br. mogą w wygodny i prosty sposób zapisać się do Klubu. Formularz rejestracyjny dostępny jest w każdym Punkcie Obsługi Klienta Noble Securities S.A.

Cieszymy się, że kolejny dom maklerski zdecydował się z nami współpracować. Oznacza to przede wszystkim większą wygodę przy rejestracji do Klubu dla klientów Noble Securities S.A., a także brak jakiegokolwiek zaangażowania przy przedłużaniu członkostwa – mówi Joanna Siedlaczek, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich UNIMOT S.A.

Z przyjemnością dołączamy do różnych inicjatyw, które umożliwiają naszym klientom otrzymanie dodatkowych benefitów. Właśnie jedną z takich możliwości daje im członkostwo w UNIMOT Klub+. Działając już od ponad 25 lat na rynku kapitałowym staramy się, aby klienci naszego domu maklerskiego mogli korzystać z różnorodnej oferty produktów i usług – mówi Iwona Ustach, Wiceprezes ZarząduNoble Securities S.A.

Obecnie przy UNIMOT Klub+ spółka współpracuje z 4 firmami inwestycyjnymi: Biuro Maklerskie Alior Bank S.A., Dom Maklerski BOŚ S.A., Noble Securities S.A. i Santander Biuro Maklerskie. Więcej informacji o programie lojalnościowym dla akcjonariuszy UNIMOT S.A. znajduje się na stronie www.unimotklubplus.pl.

Polecamy również

Szacunkowe wyniki Unimot S.A. za IV kwartał 2023 r.

Unimot opublikował szacunki skonsolidowanych wyników finansowych za IV kwartał 2023 roku....

9 lutego 2024

Zobacz więcej

Urodzinowy benefit dla członków programu Unimot Klub+

Grupa Unimot, z okazji trzeciej rocznicy istnienia programu lojalnościowego dla akcjonariuszy –...

6 lutego 2024

Zobacz więcej

Unimot Aviation uruchamia działalność w sektorze lotnictwa pasażerskiego

Unimot Aviation, spółka, która dołączyła w 2023 r. do Grupy Unimot, intensywnie rozwija swoje...

23 stycznia 2024

Zobacz więcej