Menu

Noble Securities S.A. dołącza do UNIMOT Klub+

Data publikacji: 09.03.21

image

UNIMOT S.A. rozszerza grono domów maklerskich współpracujących przy programie lojalnościowym UNIMOT Klub+. Od 9 marca br. akcjonariusze spółki mają możliwość zarejestrowania się do Klubu także za pośrednictwem Noble Securities S.A.

UNIMOT Klub+ funkcjonuje w pełnym zakresie od początku bieżącego roku. To program lojalnościowy dla akcjonariuszy – aby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji UNIMOT S.A. przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – są to m.in. zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG, a także zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, konferencji WallStreet czy ochrona ubezpieczeniowa.

Zgłoszenia do UNIMOT Klub+ przyjmowane są przede wszystkim przez domy maklerskie współpracujące w ramach tego programu. Do grona tych podmiotów dołączył właśnie Noble Securities S.A. – klienci tego domu maklerskiego od 9 marca br. mogą w wygodny i prosty sposób zapisać się do Klubu. Formularz rejestracyjny dostępny jest w każdym Punkcie Obsługi Klienta Noble Securities S.A.

Cieszymy się, że kolejny dom maklerski zdecydował się z nami współpracować. Oznacza to przede wszystkim większą wygodę przy rejestracji do Klubu dla klientów Noble Securities S.A., a także brak jakiegokolwiek zaangażowania przy przedłużaniu członkostwa – mówi Joanna Siedlaczek, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich UNIMOT S.A.

Z przyjemnością dołączamy do różnych inicjatyw, które umożliwiają naszym klientom otrzymanie dodatkowych benefitów. Właśnie jedną z takich możliwości daje im członkostwo w UNIMOT Klub+. Działając już od ponad 25 lat na rynku kapitałowym staramy się, aby klienci naszego domu maklerskiego mogli korzystać z różnorodnej oferty produktów i usług – mówi Iwona Ustach, Wiceprezes ZarząduNoble Securities S.A.

Obecnie przy UNIMOT Klub+ spółka współpracuje z 4 firmami inwestycyjnymi: Biuro Maklerskie Alior Bank S.A., Dom Maklerski BOŚ S.A., Noble Securities S.A. i Santander Biuro Maklerskie. Więcej informacji o programie lojalnościowym dla akcjonariuszy UNIMOT S.A. znajduje się na stronie www.unimotklubplus.pl.

Polecamy również

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot opublikowała wyniki za I kwartał 2024 r.

Grupa Unimot opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za I kwartał 2024 r....

28 maja 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot publikuje Raport ESG za 2023 r.

Grupa Unimot, notowana na GPW w Warszawie niezależna grupa multienergetyczna, opublikowała...

27 maja 2024

Zobacz więcej