Menu

Akcjonariusze Unimot mogą zyskać paliwo o wartości 400 zł

Data publikacji: 11.07.22

image

Akcjonariusze Unimot S.A., którzy przystąpią do programu lojalnościowego Unimot Klub+, mogą skorzystać z jednorazowego zwrotu kosztów tankowania na stacjach paliw AVIA. Wartość benefitu przy obecnych cenach paliw może wynieść nawet 400 zł.

Z benefitu mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni członkowie programu lojalnościowego dla akcjonariuszy Unimot Klub+. Aby skorzystać z jednorazowego zwrotu kosztów tankowania, należy zatankować paliwo – olej napędowy, benzynę lub LPG – w maksymalnej ilości do 50 litrów na jednej ze stu stacji paliw AVIA w Polsce, następnie wejść na stronę www.unimotklubplus.pl/logowanie i aktywować ten benefit.

Rok temu, kiedy wystartowaliśmy z benefitem zwrotu za tankowanie dla naszych akcjonariuszy, nie wiedzieliśmy, że z czasem stanie się on aż tak wartościowy i atrakcyjny. Akcjonariusze mogą skorzystać z benefitu realnie odciążającego domowy budżet, którego wartość może sięgnąć nawet 400 zł. Zachęcam wszystkich, którzy posiadają akcje Unimot, do przystąpienia do programu lojalnościowego i skorzystania z naszej szerokiej oferty – mówi Adam Sikorski, prezes zarządu Unimot S.A.

Obecni członkowie Unimot Klub+, jeśli jeszcze tego nie zrobili, mogą uruchomić benefit w każdej chwili. Nowo przyjęci akcjonariusze mają możliwość skorzystania z jednorazowego tankowania na stacjach AVIA od dnia przyjęcia do Klubu. Zwrot kosztów paliwa może zostać zrealizowany w terminie obowiązywania Katalogu Benefitów Unimot Klub+.

Program lojalnościowy Unimot Klub+ funkcjonuje od początku 2021 roku. Aby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji Unimot S.A. przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – RED+, SILVER+ oraz VIP+ – w tym między innymi uzyskują zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG, a także na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, dostęp do konferencji WallStreet czy ochronę ubezpieczeniową.

Więcej informacji na temat programu lojalnościowego Unimot Klub+, dostępnych pakietów i benefitów można znaleźć na www.unimotklubplus.pl.

*Założenia wygenerowanych oszczędności: 50 litrów benzyny 98 w aktualnie średniej cenie na stacjach paliw AVIA

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej