Menu

Akcjonariusze Unimot mogą zyskać paliwo o wartości 400 zł

Data publikacji: 11.07.22

image

Akcjonariusze Unimot S.A., którzy przystąpią do programu lojalnościowego Unimot Klub+, mogą skorzystać z jednorazowego zwrotu kosztów tankowania na stacjach paliw AVIA. Wartość benefitu przy obecnych cenach paliw może wynieść nawet 400 zł.

Z benefitu mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni członkowie programu lojalnościowego dla akcjonariuszy Unimot Klub+. Aby skorzystać z jednorazowego zwrotu kosztów tankowania, należy zatankować paliwo – olej napędowy, benzynę lub LPG – w maksymalnej ilości do 50 litrów na jednej ze stu stacji paliw AVIA w Polsce, następnie wejść na stronę www.unimotklubplus.pl/logowanie i aktywować ten benefit.

Rok temu, kiedy wystartowaliśmy z benefitem zwrotu za tankowanie dla naszych akcjonariuszy, nie wiedzieliśmy, że z czasem stanie się on aż tak wartościowy i atrakcyjny. Akcjonariusze mogą skorzystać z benefitu realnie odciążającego domowy budżet, którego wartość może sięgnąć nawet 400 zł. Zachęcam wszystkich, którzy posiadają akcje Unimot, do przystąpienia do programu lojalnościowego i skorzystania z naszej szerokiej oferty – mówi Adam Sikorski, prezes zarządu Unimot S.A.

Obecni członkowie Unimot Klub+, jeśli jeszcze tego nie zrobili, mogą uruchomić benefit w każdej chwili. Nowo przyjęci akcjonariusze mają możliwość skorzystania z jednorazowego tankowania na stacjach AVIA od dnia przyjęcia do Klubu. Zwrot kosztów paliwa może zostać zrealizowany w terminie obowiązywania Katalogu Benefitów Unimot Klub+.

Program lojalnościowy Unimot Klub+ funkcjonuje od początku 2021 roku. Aby do niego dołączyć należy posiadać co najmniej 100 akcji Unimot S.A. przez co najmniej 6 miesięcy. Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa – RED+, SILVER+ oraz VIP+ – w tym między innymi uzyskują zniżki na instalacje fotowoltaiczne i instalacje zbiornikowe LPG, a także na abonamenty partnerskich mediów giełdowych, członkostwo w Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych, dostęp do konferencji WallStreet czy ochronę ubezpieczeniową.

Więcej informacji na temat programu lojalnościowego Unimot Klub+, dostępnych pakietów i benefitów można znaleźć na www.unimotklubplus.pl.

*Założenia wygenerowanych oszczędności: 50 litrów benzyny 98 w aktualnie średniej cenie na stacjach paliw AVIA

Polecamy również

Unimot finalizuje reorganizację grupy kapitałowej związaną z wydzieleniem biznesu obrotu paliwami do spółki Unimot Paliwa

Zarząd Unimot podpisał 1 sierpnia umowę przeniesienia zorganizowanej części przedsiębiorstwa...

1 sierpnia 2022

Zobacz więcej

Zgoda UOKiK na przejęcie przez Unimot spółki Lotos Terminale

Grupa Unimot otrzymała zgodę prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na nabycie przez...

8 lipca 2022

Zobacz więcej

100 stacji paliw AVIA na 5-lecie obecności sieci w Polsce

Grupa Unimot otworzyła w czerwcu swoją setną stację paliw AVIA. W tym roku włączyła do sieci...

30 czerwca 2022

Zobacz więcej