Menu

UNIMOT zapowiada aplikację mobilną Tankuj24 do zakupów taniego paliwa.

Data publikacji: 24.11.16

image

UNIMOT polski niezależny importer paliw ogłosił innowacyjny projekt o nazwie Tankuj24, który ma oferować polskim kierowcom dostęp do zakupu tańszego paliwa przez aplikację mobilną. Aplikacja będzie dostępna na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS. Za pośrednictwem aplikacji będzie można nie tylko porównać ceny na stacjach, ale również zakupić paliwo po konkurencyjnych cenach. Aplikacja będzie oferowała wygodną płatność mobilną poprzez znanego operatora firmę PayU oraz jedną zbiorczą fakturę za wszystkie zakupy w miesiącu, co będzie ułatwieniem dla małych i średnich firm. Paliwo odbierane będzie fizyczne w sieci stacji partnerskich.

Świat sprzedaży wyraźnie skręcił już w kierunku rozwiązań mobilnych. Przez aplikacje zamawiamy obecnie hotele, taksówki a nawet jedzenie z dostawą do domu. Uważam że nadszedł czas na mobilny zakup paliwamówi Robert Brzozowski Prezes Zarządu UNIMOT. Sprzedaż paliwa przez aplikację to po prostu otwarcie nowego kanału sprzedaży paliwa do klienta detalicznego, którego w Polsce jeszcze nie uruchomiono, a my chcemy być pierwszym podmiotem który to zrobi. Takie działania wpisują się w strategię rozwoju naszej grupy kapitałowej która zakłada inwestycje w nowoczesne technologie, które będą zmieniać dość konserwatywny rynek paliwowo energetycznydodaje Robert Brzozowski.

 

Tankuj24 – 3 proste kroki do zakupu tańszego paliwa przez aplikację.

Aplikacja Tankuj24 będzie skierowana do kierowców indywidualnych oraz małych firm które cenią oszczędność i wygodę. Zakupu tańszego paliwa przez aplikację mobilną będzie można dokonać w 3 prostych krokach. Na początku wybierzemy na mapie stację paliw w okolicy, która oferuje paliwo w najlepszej cenie, następnie zarezerwujemy określoną ilość paliwa, a na koniec odbierzemy je na wybranej stacji. Aplikacja będzie oferowała dostęp do historii wszystkich zamówień, dzięki czemu użytkownik będzie miał pełną kontrolę nad wydatkami. Dodatkowo dla wygody przedsiębiorców raz w miesiącu będzie wystawiana zbiorcza faktura za wszystkie paliwowe zakupy dokonywane przez aplikację.

 

 

Tankuj24 –szansa na rozwój dla stacji paliw.

Aplikacja Tankuj24 to także szansa na rozwój dla stacji paliw, które przystąpią do współpracy przy tym projekcie. Aplikacja mobilna zapewni stacjom partnerskim dopływ nowych klientów co przełoży się na zwiększenie wolumenu sprzedawanego paliwa oraz wyższą sprzedaż wszystkich produktów i usług oferowanych na stacji, uwzględniając sklepy przy stacjach, myjnie czy usługi gastronomiczne.

Proponując stacjom paliw wejście w projekt Tankuj24 oferujemy bezpłatny dostęp do mobilnego kanału sprzedaży. Dzięki nam stacja dotrze do nowych klientów detalicznych w nowoczesny sposób nie ponosząc nakładów inwestycyjnych, a dodatkowo zapewnimy naszym partnerom wsparcie techniczne oraz marketingowe – przekonuje Prezes Brzozowski.

Uruchomienie projektu Tanku24 przewidzenie jest na pierwszą połowę roku 2017. Na początku usługa będzie dostępna w wybranych regionach, następnie na terenie całego kraju. Docelowo projekt ma być rozwijany na rynkach zagranicznych pod nazwą Refuel24.com . Najbliższe tygodnie UNIMOT zamierza wykorzystać na pozyskiwanie stacji paliw, biorących udział w projekcie. Aktualne informacje o projekcie można uzyskiwać w serwisie internetowym Tankuj24.pl

 

Polecamy również

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej

Unimot opublikował wyniki za II kwartał 2023 r.

Unimot opublikował skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za II kwartał 2023 r....

14 września 2023

Zobacz więcej