Menu

UNIMOT uruchomił dwa nowe biura

Data publikacji: 29.01.15

image

Od połowy stycznia br. Spółka UNIMOT S.A. funkcjonuje w dwóch nowych placówkach. Biura są zlokalizowane w  prestiżowych miejscach Warszawy i Gdańska. 

Nowe filie UNIMOT S.A. zostały uruchomione w centrum i na północy kraju. Spółka wzmacnia w ten sposób swoją obecność w tych regionach. Chce także bardziej uelastycznić pracę wybranych działów.

– Obecnie UNIMOT S.A. rozwija swoją działalność w Polsce Środkowej i Północnej, czyli w regionach, w których niedawno uruchomiliśmy projekty związane z gazem ziemnym i olejem napędowym – twierdzi Przemysław Podgórski, Prezes UNIMOT S.A. – Spółka powiększa też pracujące tam zespoły kadrowe o kolejnych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Spodziewamy się, że zarówno warszawski, jak i gdański oddział znacząco przyczynią się do intensywnego rozwoju naszych projektów we wspomnianych obszarach.

Warszawskie biuro mieści się w atrakcyjnym i rozpoznawalnym punkcie stolicy – na Stadionie Narodowym. Miejsce jest znakomicie skomunikowane z centrum miasta i łatwo dostępne dla gości. Powierzchnie biurowe obiektu odznaczają się bardzo wysokim standardem i wyposażeniem w technologiczne nowości. Biuro UNIMOT S.A. znajduje się na pierwszym poziomie Stadionu, w sąsiedztwie lóż VIP, z dogodnym bezpośrednim dostępem z parkingu podziemnego. Pomieszczenie posiada widok na tętniącą życiem i energią płytę Stadionu Narodowego, gdzie odbywają się najważniejsze wydarzenia sportowe i artystyczne. Spółka wynajęła też lożę VIP, w której zamierza organizować konferencje i spotkania biznesowe. W warszawskiej filii funkcjonują działy biopaliw i gazu ziemnego.

Z kolei biuro w Gdańsku jest zlokalizowane na piątym piętrze szklanego wieżowca Alchemia. To bardzo nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks w sercu miasta, z daleka przyciągający wzrok swoją lekkością i profesjonalnym standardem. Kontrahenci i partnerzy UNIMOT S.A.  z pewnością docenią dogodność połączeń komunikacyjnych: w pobliżu wieżowca Alchemia znajduje się stacja kolejki SKM, a dojazd na gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy zajmuje zaledwie 15 minut. W gdańskim biurze funkcjonuje dział oleju napędowego UNIMOT S.A.

 

Polecamy również

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej

Unimot opublikował wyniki za II kwartał 2023 r.

Unimot opublikował skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za II kwartał 2023 r....

14 września 2023

Zobacz więcej