Menu

UNIMOT uruchomił dwa nowe biura

Data publikacji: 29.01.15

image

Od połowy stycznia br. Spółka UNIMOT S.A. funkcjonuje w dwóch nowych placówkach. Biura są zlokalizowane w  prestiżowych miejscach Warszawy i Gdańska. 

Nowe filie UNIMOT S.A. zostały uruchomione w centrum i na północy kraju. Spółka wzmacnia w ten sposób swoją obecność w tych regionach. Chce także bardziej uelastycznić pracę wybranych działów.

– Obecnie UNIMOT S.A. rozwija swoją działalność w Polsce Środkowej i Północnej, czyli w regionach, w których niedawno uruchomiliśmy projekty związane z gazem ziemnym i olejem napędowym – twierdzi Przemysław Podgórski, Prezes UNIMOT S.A. – Spółka powiększa też pracujące tam zespoły kadrowe o kolejnych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Spodziewamy się, że zarówno warszawski, jak i gdański oddział znacząco przyczynią się do intensywnego rozwoju naszych projektów we wspomnianych obszarach.

Warszawskie biuro mieści się w atrakcyjnym i rozpoznawalnym punkcie stolicy – na Stadionie Narodowym. Miejsce jest znakomicie skomunikowane z centrum miasta i łatwo dostępne dla gości. Powierzchnie biurowe obiektu odznaczają się bardzo wysokim standardem i wyposażeniem w technologiczne nowości. Biuro UNIMOT S.A. znajduje się na pierwszym poziomie Stadionu, w sąsiedztwie lóż VIP, z dogodnym bezpośrednim dostępem z parkingu podziemnego. Pomieszczenie posiada widok na tętniącą życiem i energią płytę Stadionu Narodowego, gdzie odbywają się najważniejsze wydarzenia sportowe i artystyczne. Spółka wynajęła też lożę VIP, w której zamierza organizować konferencje i spotkania biznesowe. W warszawskiej filii funkcjonują działy biopaliw i gazu ziemnego.

Z kolei biuro w Gdańsku jest zlokalizowane na piątym piętrze szklanego wieżowca Alchemia. To bardzo nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks w sercu miasta, z daleka przyciągający wzrok swoją lekkością i profesjonalnym standardem. Kontrahenci i partnerzy UNIMOT S.A.  z pewnością docenią dogodność połączeń komunikacyjnych: w pobliżu wieżowca Alchemia znajduje się stacja kolejki SKM, a dojazd na gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy zajmuje zaledwie 15 minut. W gdańskim biurze funkcjonuje dział oleju napędowego UNIMOT S.A.

 

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej