Menu

UNIMOT rozpoczyna sprzedaż ON w Mazowieckiem

Data publikacji: 02.02.15

image

Spółka UNIMOT S.A. zwiększa dostępność oleju napędowego dla klientów z centralnej Polski. Od lutego sprzedaż tego paliwa jest prowadzona z bazy paliwowej w Emilianowie.

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, UNIMOT S.A. zwiększył ilość baz udostępniających olej napędowy. Od bieżącego miesiąca Spółka uruchamia hurtową sprzedaż tego paliwa z kolejnej bazy, zlokalizowanej w Emilianowie (woj. mazowieckie).

– Baza paliwowa w Emilianowie to kolejny, ważny punkt na mapie Polski, z którego prowadzimy hurtową sprzedaż oleju napędowego – twierdzi Robert Brzozowski, Członek Zarządu UNIMOT S.A. –  Dotychczas zaopatrywaliśmy w ON klientów z północnej i południowej części kraju. Cieszymy się, że teraz z naszej oferty mogą korzystać także odbiorcy w Polsce Środkowej. Wpłynie to z pewnością na zwiększenie wolumenu paliwa oraz dalszy, dynamiczny rozwój działalności Spółki w tym sektorze.  

Przypomnijmy, że UNIMOT S.A. rozpoczął hurtową sprzedaż oleju napędowego pod koniec kwietnia 2014 r. Od tego czasu Spółka podpisała kilka umów z ważnymi kontrahentami na dostawę paliwa, co wpłynęło na znaczny wzrost przychodów. Ponadto, we wrześniu ub.r. Spółka przejęła rentowną część przedsiębiorstwa zajmującego się obrotem paliw, dzięki czemu powiększyła swoją ofertę o duży sektor paliwowy, działający w południowej części kraju. 

Polecamy również

Podsumowanie realizacji strategii ESG

Grupa UNIMOT, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, dokładnie rok temu...

23 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot po raz kolejny wyróżniona w rankingu Giełdowa Spółka Roku

Grupa Unimot, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, po raz kolejny została...

17 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot sfinalizowała zakup udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

7 marca 2023

Zobacz więcej