Menu

UNIMOT rozpoczyna sprzedaż ON w Mazowieckiem

Data publikacji: 02.02.15

image

Spółka UNIMOT S.A. zwiększa dostępność oleju napędowego dla klientów z centralnej Polski. Od lutego sprzedaż tego paliwa jest prowadzona z bazy paliwowej w Emilianowie.

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, UNIMOT S.A. zwiększył ilość baz udostępniających olej napędowy. Od bieżącego miesiąca Spółka uruchamia hurtową sprzedaż tego paliwa z kolejnej bazy, zlokalizowanej w Emilianowie (woj. mazowieckie).

– Baza paliwowa w Emilianowie to kolejny, ważny punkt na mapie Polski, z którego prowadzimy hurtową sprzedaż oleju napędowego – twierdzi Robert Brzozowski, Członek Zarządu UNIMOT S.A. –  Dotychczas zaopatrywaliśmy w ON klientów z północnej i południowej części kraju. Cieszymy się, że teraz z naszej oferty mogą korzystać także odbiorcy w Polsce Środkowej. Wpłynie to z pewnością na zwiększenie wolumenu paliwa oraz dalszy, dynamiczny rozwój działalności Spółki w tym sektorze.  

Przypomnijmy, że UNIMOT S.A. rozpoczął hurtową sprzedaż oleju napędowego pod koniec kwietnia 2014 r. Od tego czasu Spółka podpisała kilka umów z ważnymi kontrahentami na dostawę paliwa, co wpłynęło na znaczny wzrost przychodów. Ponadto, we wrześniu ub.r. Spółka przejęła rentowną część przedsiębiorstwa zajmującego się obrotem paliw, dzięki czemu powiększyła swoją ofertę o duży sektor paliwowy, działający w południowej części kraju. 

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej