Menu

UNIMOT rozpoczyna sprzedaż ON w Mazowieckiem

Data publikacji: 02.02.15

image

Spółka UNIMOT S.A. zwiększa dostępność oleju napędowego dla klientów z centralnej Polski. Od lutego sprzedaż tego paliwa jest prowadzona z bazy paliwowej w Emilianowie.

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami, UNIMOT S.A. zwiększył ilość baz udostępniających olej napędowy. Od bieżącego miesiąca Spółka uruchamia hurtową sprzedaż tego paliwa z kolejnej bazy, zlokalizowanej w Emilianowie (woj. mazowieckie).

– Baza paliwowa w Emilianowie to kolejny, ważny punkt na mapie Polski, z którego prowadzimy hurtową sprzedaż oleju napędowego – twierdzi Robert Brzozowski, Członek Zarządu UNIMOT S.A. –  Dotychczas zaopatrywaliśmy w ON klientów z północnej i południowej części kraju. Cieszymy się, że teraz z naszej oferty mogą korzystać także odbiorcy w Polsce Środkowej. Wpłynie to z pewnością na zwiększenie wolumenu paliwa oraz dalszy, dynamiczny rozwój działalności Spółki w tym sektorze.  

Przypomnijmy, że UNIMOT S.A. rozpoczął hurtową sprzedaż oleju napędowego pod koniec kwietnia 2014 r. Od tego czasu Spółka podpisała kilka umów z ważnymi kontrahentami na dostawę paliwa, co wpłynęło na znaczny wzrost przychodów. Ponadto, we wrześniu ub.r. Spółka przejęła rentowną część przedsiębiorstwa zajmującego się obrotem paliw, dzięki czemu powiększyła swoją ofertę o duży sektor paliwowy, działający w południowej części kraju. 

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej