Menu

UNIMOT GAZ ma nowego prezesa

Data publikacji: 11.06.13

image

Zarząd Spółki UNIMOT GAZ S.A. poinformował, że podczas ostatniego posiedzenia Rady Nadzorczej, 10 czerwca br., powołano nowego Prezesa Zarządu Spółki. Stanowisko Prezesa z dniem 1 lipca 2013 r. obejmie Bogusław Satława. 

Bogusław Satława został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu UNIMOT GAZ S.A. O ogłoszeniu konkursu na stanowisko Prezesa Zarządu Spółka informowała w marcu br.

Nowy Prezes Zarządu – Bogusław Satława jest absolwentem Politechniki Kijowskiej, Politechniki Częstochowskiej oraz Studium Menedżerskiego WIFI w Austrii. Pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Domex Sp. z o.o. oraz Luxplast Sp. jawna. Bogusław Satława był także Doradcą Zarządu Schultz Seating Poland Sp. z o.o. oraz Prezesem Zarządu Edexpol Sp. z o.o. i GFD Polskie Druty Sp. z o.o. Od 2013 r. pełni funkcję Członka Zarządu Unimot Express Sp. z o.o.

Ukończone liczne kursy i szkolenia z zakresu kierowania zespołami ludzkimi, sprzedaży, finansów i księgowości, jak również wieloletnie doświadczenie Bogusława Satławy na stanowiskach kierowniczych w spółkach produkcyjno-handlowych, a także znajomość rynku rosyjskiego z pewnością przyczynią się do realizacji strategii rozwoju Spółki UNIMOT GAZ S.A. i jej dynamicznej ekspansji na nowe rynki.

Począwszy od 1 lipca 2013 Spółka będzie reprezentowana przez Bogusława Satławę – Prezesa Zarządu oraz Przemysława Podgórskiego – Członka Zarządu.

Polecamy również

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej

Unimot opublikował wyniki za II kwartał 2023 r.

Unimot opublikował skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za II kwartał 2023 r....

14 września 2023

Zobacz więcej