Menu

Ruszyła akcja promocyjna aplikacji Tankuj24

Data publikacji: 07.11.17

image

Każdy, kto chciałby przy rosnących cenach paliw zatankować swój samochód  taniej może liczyć na 20 zł rabatu pobierając aplikację mobilną Tankuj24 i polecając ją znajomym. Za polecenie aplikacji przyznawane są kody rabatowe na zakup tańszego paliwa przez aplikację. Użytkownicy mogą także rozdawać 20-złotowe rabaty: rodzinie, znajomym i przyjaciołom. Akcja wystartowała w pierwszych dniach listopada 2017 i potrwa do odwołania.

Aplikacja Tankuj24, umożliwiająca zakup paliwa online, sukcesywnie zwiększa liczbę stacji partnerskich. Obecnie jest ich 88 w całej Polsce. Wraz z rozwojem liczby punktów odbioru tańszego paliwa twórcy aplikacji wprowadzają rozwiązania marketingowe, które mają rozpowszechnić ją na większą skalę. Moment wydaje się bardzo dobry, bo rosnące ceny paliw skłaniają do szukania rozwiązań które pomogą trochę zaoszczędzić.

Między innymi dlatego od pierwszych dni listopada 2017 w aplikacji mobilnej Tankuj24 pojawiła się nowa funkcjonalność dzięki której każdy kto pobierze aplikację może ją polecić znajomym w zamian za rabat na paliwo. Funkcja polecenia jest dostępna w aplikacji i umożliwia wysłanie emaila lub smsa do znajomego, ze specjalnym kodem rabatowym gwarantującym zniżkę 20 zł na pierwsze tankowanie za pomocą aplikacji. Jeżeli znajomy skorzysta z polecenia i zamówi tańsze paliwo, rabat na taką samą kwotę automatycznie otrzyma osoba polecająca. Aplikację można polecać wielokrotnie i dzięki temu gromadzić kupony zniżkowe na zakup paliwa on-line. Twórcy aplikacji zaznaczają, że akcja polecania potrwa do odwołania a jedynym warunkiem skorzystania z funkcjonalności polecania i rozdawania rabatów jest założenie konta i zalogowanie się w aplikacji.

Tankuj24 – oszczędności na co dzień

Poza kodami rabatowymi za polecanie aplikacji, Tankuj24 daje użytkownikom wiele wymiernych korzyści na co dzień. Przede wszystkim aplikacja umożliwia zakup paliwa ze zniżką od kilku do kilkunastu groszy za każdy litr oleju napędowego, benzyny lub gazu LPG – niezależnie od posiadanego kodu rabatowego. Tankuj24 daje też użytkownikom możliwość porównywania cen na stacjach paliw, a dla osób prowadzących działalność gospodarczą – możliwość uzyskania jednej zbiorczej faktury za wszystkie tankowania w miesiącu. Aplikacja spełnia także funkcję gwarancji ceny paliwa, ponieważ ilość zadeklarowanego paliwa po określonej cenie od momentu złożenia zamówienia obowiązuje przez 24 godziny. Tyle czasu zamawiający ma na odebranie paliwa na wybranej stacji.

Szczegółowe instrukcje jak kupować paliwo taniej przez aplikację można znaleźć na stronie internetowej www.Tankuj24.pl

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej