Menu

Prawdopodobnie pierwszy w Polsce certyfikat EMBA z energii trafia do UNIMOT S.A.

Data publikacji: 27.09.16

image

23 września 2016 r. BI Norwegian Business School wystawił prawdopodobnie pierwszy w historii certyfikat Executive Master of Bussines Administration w dziedzinie energii dla Polaka. Ten wyjątkowy w branży paliw i energii tytuł uzyskał Robert Brzozowski – prezes Zarządu UNIMOT S.A.

 

BI Norwegian Business School  od wielu lat prowadzi program Executive MBA Energy, który kształci swoich słuchaczy z takich dziedzin jak: rynek ropy naftowej i produktów ropopochodnych, zarządzanie energią czy kreowanie polityki i ekonomi energetycznej.  Zajęcia i warsztaty prowadzone w ramach Executive MBA Energy odbywają się kilku różnych lokalizacjach, m.in. w Stanach Zjednoczonych na Uniwersytecie Berkley, we Francji na IFP School w Paryżu oraz w kilku norweskich miastach, tj. Oslo i Stavanger – siedziba największych firm naftowych ExxonMobil i Statoil.

 

Program Executive MBA Energy powstał z myślą o specjalistach , którzy posiadają już doświadczenie w poszczególnych sektorach rynku energetycznego i chcą  je uzupełnić o kompleksową wiedzę na temat  wszystkich aspektów branży energetycznej.

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej