Menu

Nowe centrum dystrybucyjne

Data publikacji: 06.11.13

image

UNIMOT GAZ S.A. kontynuuje ekspansję na rynku sprzedaży gazu w butlach. Z początkiem listopada działalność operacyjną rozpoczęło kolejne centrum dystrybucyjne Spółki.

Podkarpacie to kolejny region, w którym UNIMOT GAZ S.A. uruchomił swoje centrum dystrybucji gazu w butlach. Nowa placówka została zlokalizowana w Sędziszowie Małopolskim.

– Centrum dystrybucyjne na Podkarpaciu to następny krok w kierunku rozbudowy sieci sprzedaży gazu w butlach – twierdzi Bogusław Satława, Prezes Zarządu UNIMOT GAZ S.A. – Jest to region o wysokim potencjale wolumenowym, dlatego naszą ofertę chcemy skierować zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i gospodarstw domowych.

Sędziszów Małopolski  to szóste z kolei centrum dystrybucyjne UNIMOT GAZ S.A. Sieć sprzedaży gazu w butlach obejmuje głównie tereny Polski Południowej, a punkty dystrybucji znajdują się w miejscowościach: Zawadzkie, Częstochowa, Jordanów, Świdnica i Niwnica.

Warto podkreślić, że gaz w butlach to doskonałe, alternatywne źródło energii, wykorzystane praktycznie w każdej sytuacji. Ze względu na długotrwałe zasilanie urządzeń grzewczych i technologicznych, gaz w butlach znajduje zastosowanie w gospodarstwie domowym, przemyśle rolnictwie i turystyce. Oferowany przez UNIMOT GAZ S.A. surowiec doskonale sprawdza się także w butlach do napędu wózków widłowych, zapewniając cichą i wydajną pracę silnika.

Dzięki doświadczonej kadrze pracowników, UNIMOT GAZ S.A. zapewnia profesjonalny serwis i obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Polecamy również

AVIA GO: rusza aplikacja mobilna sieci stacji paliw AVIA w Polsce

UNIMOT, multienergetyczna grupa kapitałowa zarządzająca siecią stacji AVIA w Polsce,...

2 lipca 2024

Zobacz więcej

Grupa UNIMOT sponsorem Dni Jasła 2024

W dniach 21-23 czerwca 2024 roku odbyły się Dni Jasła 2024. Wydarzenie, którego...

26 czerwca 2024

Zobacz więcej