Menu

Nowe centrum dystrybucyjne

Data publikacji: 06.11.13

image

UNIMOT GAZ S.A. kontynuuje ekspansję na rynku sprzedaży gazu w butlach. Z początkiem listopada działalność operacyjną rozpoczęło kolejne centrum dystrybucyjne Spółki.

Podkarpacie to kolejny region, w którym UNIMOT GAZ S.A. uruchomił swoje centrum dystrybucji gazu w butlach. Nowa placówka została zlokalizowana w Sędziszowie Małopolskim.

– Centrum dystrybucyjne na Podkarpaciu to następny krok w kierunku rozbudowy sieci sprzedaży gazu w butlach – twierdzi Bogusław Satława, Prezes Zarządu UNIMOT GAZ S.A. – Jest to region o wysokim potencjale wolumenowym, dlatego naszą ofertę chcemy skierować zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i gospodarstw domowych.

Sędziszów Małopolski  to szóste z kolei centrum dystrybucyjne UNIMOT GAZ S.A. Sieć sprzedaży gazu w butlach obejmuje głównie tereny Polski Południowej, a punkty dystrybucji znajdują się w miejscowościach: Zawadzkie, Częstochowa, Jordanów, Świdnica i Niwnica.

Warto podkreślić, że gaz w butlach to doskonałe, alternatywne źródło energii, wykorzystane praktycznie w każdej sytuacji. Ze względu na długotrwałe zasilanie urządzeń grzewczych i technologicznych, gaz w butlach znajduje zastosowanie w gospodarstwie domowym, przemyśle rolnictwie i turystyce. Oferowany przez UNIMOT GAZ S.A. surowiec doskonale sprawdza się także w butlach do napędu wózków widłowych, zapewniając cichą i wydajną pracę silnika.

Dzięki doświadczonej kadrze pracowników, UNIMOT GAZ S.A. zapewnia profesjonalny serwis i obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Polecamy również

Grupa Unimot po raz kolejny wyróżniona w rankingu Giełdowa Spółka Roku

Grupa Unimot, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, po raz kolejny została...

17 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot sfinalizowała zakup udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

7 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot zrealizowała dostawę oleju napędowego z USA

Grupa Unimot dywersyfikuje kierunki dostaw paliw i właśnie sprowadziła do Polski olej napędowy...

15 lutego 2023

Zobacz więcej