Menu

Kolejne stacje paliw działają w barwach AVIA

Data publikacji: 01.03.19

image

Mazowieckie, Wielkopolskie, Podlaskie i Lubuskie zyskały stacje paliw pod marką AVIA, którą w Polsce rozwija spółka UNIMOT.

Zgodnie z zapowiedziami, spółka UNIMOT zakończyła proces rebrandingu kolejnych stacji, które pod koniec 2018 r. zdecydowały się przystąpić do franczyzowej sieci AVIA. Obiekty pod czerwono-białym szyldem AVIA działają już w miejscowościach: Radom (Mazowieckie), Kleczew (Wielkopolskie), Bielsk Podlaski (Podlaskie) i Sulechów (Lubuskie).

Na stacji paliw AVIA w Radomiu, przy ul. 11 Listopada 87, znajdują się 4 stanowiska tankowania benzyny 95, ON i LPG. Klienci mogą tu skorzystać z bezpłatnego wifi, kompresora i odkurzacza. Na terenie stacji znajduje się myjnia, a w przystacyjnym sklepie jest serwowana gorąca kawa. Placówka jest czynna całą dobę.

Stacja AVIA w Kleczewie, niedaleko Konina, funkcjonuje pod adresem Roztoka 12. Kierowcy mają tu do dyspozycji 5 stanowisk do tankowania paliw tradycyjnych oraz LPG. Jest też oddzielne stanowisko dla samochodów ciężarowych. Stacja prowadzi sklep z najbardziej popularnymi artykułami i jest czynna w godzinach 6.00-22.00.

W Bielsku Podlaskim stacja AVIA znajduje się przy DK nr 19, przy ul. Białostockiej 61. Jest wyposażona w 4 stanowiska do tankowania benzyny 95, LPG i ON, a w okresie zimowym oferuje też specjalne paliwo Diesel Arctic. Na terenie stacji mieści się parking dla samochodów osobowych, kompresor oraz sklep. Klienci mogą tu skorzystać z bezpłatnego wifi. Stacja prowadzi sprzedaż butli z gazem i jest czynna w godzinach 6.00-20.00.

Placówka AVIA w Sulechowie, zlokalizowana przy ul. Przemysłowej 15, jest czynna w godzinach 6.30-21.00. Klienci zatankują tu paliwa tradycyjne (benzyny 95 i 98, ON) oraz LPG, które są dostępne na 5 stanowiskach. Można też skorzystać z oferty przystacyjnego sklepu, parkingu dla samochodów osobowych oraz kompresora.

Polecamy również

AVIA GO: rusza aplikacja mobilna sieci stacji paliw AVIA w Polsce

UNIMOT, multienergetyczna grupa kapitałowa zarządzająca siecią stacji AVIA w Polsce,...

2 lipca 2024

Zobacz więcej

Grupa UNIMOT sponsorem Dni Jasła 2024

W dniach 21-23 czerwca 2024 roku odbyły się Dni Jasła 2024. Wydarzenie, którego...

26 czerwca 2024

Zobacz więcej