Menu

Kolejne stacje paliw działają w barwach AVIA

Data publikacji: 01.03.19

image

Mazowieckie, Wielkopolskie, Podlaskie i Lubuskie zyskały stacje paliw pod marką AVIA, którą w Polsce rozwija spółka UNIMOT.

Zgodnie z zapowiedziami, spółka UNIMOT zakończyła proces rebrandingu kolejnych stacji, które pod koniec 2018 r. zdecydowały się przystąpić do franczyzowej sieci AVIA. Obiekty pod czerwono-białym szyldem AVIA działają już w miejscowościach: Radom (Mazowieckie), Kleczew (Wielkopolskie), Bielsk Podlaski (Podlaskie) i Sulechów (Lubuskie).

Na stacji paliw AVIA w Radomiu, przy ul. 11 Listopada 87, znajdują się 4 stanowiska tankowania benzyny 95, ON i LPG. Klienci mogą tu skorzystać z bezpłatnego wifi, kompresora i odkurzacza. Na terenie stacji znajduje się myjnia, a w przystacyjnym sklepie jest serwowana gorąca kawa. Placówka jest czynna całą dobę.

Stacja AVIA w Kleczewie, niedaleko Konina, funkcjonuje pod adresem Roztoka 12. Kierowcy mają tu do dyspozycji 5 stanowisk do tankowania paliw tradycyjnych oraz LPG. Jest też oddzielne stanowisko dla samochodów ciężarowych. Stacja prowadzi sklep z najbardziej popularnymi artykułami i jest czynna w godzinach 6.00-22.00.

W Bielsku Podlaskim stacja AVIA znajduje się przy DK nr 19, przy ul. Białostockiej 61. Jest wyposażona w 4 stanowiska do tankowania benzyny 95, LPG i ON, a w okresie zimowym oferuje też specjalne paliwo Diesel Arctic. Na terenie stacji mieści się parking dla samochodów osobowych, kompresor oraz sklep. Klienci mogą tu skorzystać z bezpłatnego wifi. Stacja prowadzi sprzedaż butli z gazem i jest czynna w godzinach 6.00-20.00.

Placówka AVIA w Sulechowie, zlokalizowana przy ul. Przemysłowej 15, jest czynna w godzinach 6.30-21.00. Klienci zatankują tu paliwa tradycyjne (benzyny 95 i 98, ON) oraz LPG, które są dostępne na 5 stanowiskach. Można też skorzystać z oferty przystacyjnego sklepu, parkingu dla samochodów osobowych oraz kompresora.

Polecamy również

Szacunkowe wyniki Unimot S.A. za IV kwartał 2023 r.

Unimot opublikował szacunki skonsolidowanych wyników finansowych za IV kwartał 2023 roku....

9 lutego 2024

Zobacz więcej

Urodzinowy benefit dla członków programu Unimot Klub+

Grupa Unimot, z okazji trzeciej rocznicy istnienia programu lojalnościowego dla akcjonariuszy –...

6 lutego 2024

Zobacz więcej

Unimot Aviation uruchamia działalność w sektorze lotnictwa pasażerskiego

Unimot Aviation, spółka, która dołączyła w 2023 r. do Grupy Unimot, intensywnie rozwija swoje...

23 stycznia 2024

Zobacz więcej