Menu

Hattrick stacji AVIA!

Data publikacji: 14.12.17

image

UNIMOT uruchomił w Polsce kolejne 3 stacje paliw pod marką AVIA. Nowe stacje działają w Poznaniu, Opatówku i Koźminie Wielkopolskim. 

Biało-czerwone barwy AVIA przyjęła dzisiaj stacja paliw w Poznaniu, zlokalizowana przy drodze krajowej nr 92, która przebiega w okolicach portu lotniczego „Poznań – Ławica”. Jest to stacja o dużej powierzchni,  otwarta przez całą dobę, oferująca 10 stanowisk do tankowania, w tym jedno dedykowane dla samochodów ciężarowych typu TIR. Stacja swoją ofertę kieruje zarówno do klientów poruszających się drogą krajową, jak również do mieszkańców okolicznych osiedli mieszkaniowych.

Typowo tranzytowa jest natomiast stacja AVIA uruchomiona w miejscowości Opatówek, która znajduje się przy drodze krajowej nr 12, 7 km od Kalisza. Stacja jest wyposażona w 8 stanowisk do tankowania, w tym ON TIR, bezpłatne WiFi oraz kącik kawowy Esenso Cafe, który oferuje pyszną kawę specjalnie skomponowaną dla marki AVIA.

Trzecim punktem do tankowania, działającym od dzisiaj pod szyldem AVIA, jest stacja paliw w Koźminie Wielkopolskim, przy drodze krajowej nr 15, pomiędzy Jarocinem a Krotoszynem. W odróżnieniu od pozostałych 2 stacji, placówka dysponuje własną restauracją i dużym parkingiem. Niebawem będzie też oferować paliwo premium AVIA Diesel Gold, które charakteryzuje się wyższą liczbą cetanową. Paliwo to wpływa również na cichą pracę silnika i jego łatwiejszy rozruch.

Obecnie UNIMOT posiada już 11 działających stacji paliw AVIA w Polsce i deklaruje otwarcie kolejnych 4 do końca roku, wypełniając tym samym obietnicę 15 stacji w roku 2017. Plany na kolejne lata przewidują 100 stacji do końca 2020 r. w Polsce oraz równie intensywny rozwój stacji AVIA na terenie Ukrainy. W realizacji tych ambitnych celów swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał Spółkę Maciej Szozda – wieloletni wiceprezes Grupy Lotos, który od 1 stycznia 2018 r. obejmie stanowisko Prezesa Zarządu UNIMOT S.A.

 

Stacja AVIA w Poznaniu

Stacja AVIA Koźmin Wielkopolski
Stacja AVIA w Opatówku

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej