Menu

AVIA zdobywa Lublin

Data publikacji: 19.12.17

image

UNIMOT otworzył stację paliw AVIA w centrum Lublina. To już 12. stacja pod szyldem AVIA w Polsce.

W Lublinie, przy ul. Czechowskiej 19A, uruchomiono całodobową stację paliw pod marką  AVIA. Uroczyste otwarcie wraz z eventem odbyło się 19 grudnia w godzinach 10-18. W ramach wydarzenia, goście stacji mogli skorzystać z ciekawych atrakcji, m.in. symulatora dachowania oraz alkogogli, symulujących stan nietrzeźwości. W dniu otwarcia klienci tankowali paliwo po niższych cenach, a do każdej kawy otrzymywali hot doga za symboliczną złotówkę.

Stacja AVIA w Lublinie dysponuje ośmioma stanowiskami z benzyną 95 i 98 oraz olejem napędowym. Klienci mogą skorzystać z obszernego parkingu oraz bezpłatnej sieci WI-FI. Placówka jest wyposażona w sklep z kącikiem kawowym Esenso Cafe, który oferuje aromatyczną kawę z mieszanki ziaren specjalnie skomponowanej dla marki AVIA. W okresie zimowym oferta  Esenso Cafe jest powiększona o pyszną kawę z syropem piernikowym i cynamonem.

Dodatkową korzyścią dla kierowców jest fakt, że od 20 grudnia stacja AVIA w Lublinie będzie akceptowała program rabatowy zamawiania tańszego paliwa przez aplikację mobilną Tankuj24. Dzięki aplikacji, rabat na każdy litr paliwa będzie można tu otrzymać codziennie, nie tylko w dniu uroczystego otwarcia.

Przypomnijmy, że stacja w Lublinie jest już 12. w Polsce obiektem pod szyldem AVIA. W ubiegłym tygodniu UNIMOT uruchomił 3 stacje AVIA w Wielkopolsce, a do końca roku planuje otworzyć jeszcze 3 placówki.

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej