Menu

AVIA w Polsce z pełną ofertą paliwowo-energetyczną

Data publikacji: 19.10.18

image

Grupa UNIMOT, odpowiadająca za rozwój sieci stacji AVIA w Polsce, uruchomiła nową witrynę internetową, która komunikuje swoją szeroką działalność pod marką AVIA.

 

Nowa witryna UNIMOT funkcjonuje na dotychczasowej domenie www.unimot.pl, jednak stanowi połączenie oferty całej Grupy z projektem rozwoju franczyzowej sieci stacji paliw AVIA, który do tej pory był promowany w serwisie www.aviapolska.pl.

 

Naszym celem było stworzenie spójnej witryny internetowej, która zaprezentuje pełną ofertę Grupy UNIMOT, z uwzględnieniem informacji o tworzonej przez nas sieci stacji paliw AVIA oraz z rozbudowanym serwisem relacji inwestorskich – twierdzi Adam Sikorski, Prezes UNIMOT S.A.

 

Serwis ma przejrzysty układ strony głównej, inspirowany szablonem witryny stowarzyszenia AVIA International, którego członkiem jest spółka UNIMOT. Dzięki spójnym elementom graficznym i wyrazistej kolorystyce serwisu, nawigacja po nim jest bardzo intuicyjna i szybko przenosi odbiorcę do treści, którymi jest zainteresowany.

 

Od momentu uruchomienia nowego serwisu www rozpoczynamy proces szerokiego komunikowania naszym obecnym oraz potencjalnym Klientom, że wszystkie produkty paliwowo-energetyczne Grupa UNIMOT oferuje teraz pod marką AVIA – wyjaśnia Adam Sikorski. – Bo AVIA to nie tylko stacje paliw. Pod tą szwajcarską marką, która obecnie posiada ok. 3150 stacji paliw w 14 krajach Europy, nasi zagraniczni partnerzy od lat oferują także gaz, energię i inne produkty petrochemiczne. W tym samym kierunku rozwija się UNIMOT, dlatego w nowym serwisie internetowym pod marką AVIA znajdziecie Państwo ofertę na zakup paliw, gazu LPG, energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, dostępną dla odbiorców hurtowych oraz indywidualnych.

 

Witryna jest oparta na nowoczesnych rozwiązaniach i posiada liczne funkcjonalności ułatwiające wyszukiwanie treści. Na szczególną uwagę zasługuje dział relacji inwestorskich, w którym wszystkie najważniejsze dane, informacje tekstowe oraz pliki zostały zgrupowane i zaprezentowane zgodnie ze standardami zalecanymi przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych i GPW.

Polecamy również

Sieć AVIA powiększyła się o 4 stacje

Do franczyzowej sieci stacji paliw AVIA, którą w Polsce rozwija UNIMOT S.A., przystąpiło...

31 grudnia 2018

Zobacz więcej

AVIA pozyskała 5 nowych stacji

Kolejnych 5 stacji paliw przyłączyło się do franczyzowej sieci stacji paliw AVIA, rozwijanej w...

11 grudnia 2018

Zobacz więcej

Po III kwartale 2018 r. UNIMOT wychodzi na prostą

Grupa UNIMOT zakończyła III kwartał 2018 r. przychodami w wysokości 843 mln zł i wynikiem...

13 listopada 2018

Zobacz więcej

FreshMail.pl