Menu

Aplikacja Tankuj24 nominowana do Mobile Trends Awards

Data publikacji: 24.01.18

image

Tankuj24 – autorska aplikacja mobilna spółki UNIMOT, przeznaczona do zakupu paliwa on-line, została nominowana do nagrody w konkursie Mobile Trends Awards 2017. Aplikacja ma szansę zwyciężyć w kategorii Mobilny Start-up.

Nominacja do Mobile Trends Awards oznacza dołączenie do elitarnego grona marek tworzących projekty mobilne na najwyższym poziomie. Nagrody MTA przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach.

Ta nominacja jest dla nas wyróżnieniem. Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie dla rynku paliwowego znalazło uznanie w oczach ekspertów od najnowszych technologii – mówi Paweł Wydymus, Dyrektor ds. Operacyjnych i Programu Flotowego UNIMOT S.A. – Aplikację Tankuj24 wdrożyliśmy w czerwcu 2017 r. i szybko zyskaliśmy szerokie grono użytkowników. Obecnie w aplikacji mamy zarejestrowanych ponad 13 000 kierowców , tankujących na ponad 100 stacjach paliw w całej Polsce.

Spośród nominowanych projektów Kapituła Konkursowa MTA wyłania zwycięzców. Na tym etapie konkursu głos mają również internauci – mogą oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę. Głosowanie internautów na tegoroczne projekty potrwa od 24 stycznia do 2 lutego na stronie https://2018.mobiletrends.pl/mta/glosowanie. Zwycięzcy otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i nagrodę specjalną – statuetkę za zwycięstwo w głosowaniu internautów.

Przypomnijmy, że aplikacja Tankuj24 umożliwia zakup paliwa po cenach niższych niż na pylonie stacji i jest wartościowym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla małych firm. Przedsiębiorcy korzystający z aplikacji otrzymują na koniec miesiąca zbiorczą fakturę, unikając tym samym konieczności zbierania pojedynczych faktur za każde tankowanie. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów z App Store i Google Play.

Konkurs Mobile Trends Awards jest organizowany od 7 lat i wyłania najlepsze w Polsce projekty, które zmieniają rynek mobile i wytyczają nowe standardy dla biznesu, mediów oraz administracji. Laureatami poprzednich edycji nagród MTA są m.in.: TVN, Knorr, Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Raiffeisen Polbank, Onet.pl, P4, Bank PeKaO, Cyfrowy Polsat.

Statuetki Mobile Trends Awards zostaną przyznane przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Tegoroczna, uroczysta Gala Mobile Trends Awards odbędzie się 1 marca 2018 r., w Muzeum Sztuki Japońskiej Manggha w Krakowie.

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej