Menu

AVIA wita mieszkańców Wrocławia

Data publikacji: 31.01.18

image

Spółka UNIMOT S.A. uruchomiła dzisiaj 16. stację paliw pod marką AVIA w Polsce. Nowo otwarta placówka działa we Wrocławiu w popularnej dzielnicy Krzyki.

Nowa stacja AVIA, jako jedna z nielicznych stacji w Polsce, oferuje możliwość tankowania gazu CNG. Oczywiście, w ofercie stacji znajduje się także paliwo tradycyjne, takie jak olej napędowy i benzyna. Dodatkowo, już wkrótce pojawi się tam również paliwo premium AVIA Diesel Gold oraz dodatek AdBlue do nowoczesnych pojazdów z silnikiem diesla. Stacja jest zlokalizowana przy ul. Gazowej 3 we Wrocławiu, w popularnej dzielnicy Krzyki. Proponuje kierowcom dziewięć stanowisk tankowania, w tym jedno dedykowane do wspomnianego gazu CNG.

Biało-czerwone barwy AVIA oznaczają również, że już wkrótce na stacji zacznie działać dedykowany dla tej marki koncept gastronomiczny Esenso Caffe oraz punkt akceptacji mobilnych zakupów paliwa przez aplikację Tankuj24. Już teraz ze stacji mogą natomiast  korzystać kierowcy samochodów ciężarowych, gdyż stacja jest wyposażona w stanowisko do szybkiego tankowania TIR.