Menu

ENG AVIA wita mieszkańców Wrocławia

Date of publication: 31.01.18

image

Spółka UNIMOT S.A. uruchomiła dzisiaj 16. stację paliw pod marką AVIA w Polsce. Nowo otwarta placówka działa we Wrocławiu w popularnej dzielnicy Krzyki.

Nowa stacja AVIA, jako jedna z nielicznych stacji w Polsce, oferuje możliwość tankowania gazu CNG. Oczywiście, w ofercie stacji znajduje się także paliwo tradycyjne, takie jak olej napędowy i benzyna. Dodatkowo, już wkrótce pojawi się tam również paliwo premium AVIA Diesel Gold oraz dodatek AdBlue do nowoczesnych pojazdów z silnikiem diesla. Stacja jest zlokalizowana przy ul. Gazowej 3 we Wrocławiu, w popularnej dzielnicy Krzyki. Proponuje kierowcom dziewięć stanowisk tankowania, w tym jedno dedykowane do wspomnianego gazu CNG.

Biało-czerwone barwy AVIA oznaczają również, że już wkrótce na stacji zacznie działać dedykowany dla tej marki koncept gastronomiczny Esenso Caffe oraz punkt akceptacji mobilnych zakupów paliwa przez aplikację Tankuj24. Już teraz ze stacji mogą natomiast  korzystać kierowcy samochodów ciężarowych, gdyż stacja jest wyposażona w stanowisko do szybkiego tankowania TIR.

Recommended news

Statement

Statement A key strategic objective of the Unimot Group is to diversify the activities and sources...

26 September 2023

See more

Unimot has published its financial results for the second quarter of 2023

Unimot has released its consolidated financial and operating results for the second quarter of...

19 September 2023

See more

Chat dedicated to the financial results for 1H2023

We would like to invite you to an investor chat dedicated to the financial results for...

13 September 2023

See more