Menu

ENG AVIA wita mieszkańców Wrocławia

Date of publication: 31.01.18

image

Spółka UNIMOT S.A. uruchomiła dzisiaj 16. stację paliw pod marką AVIA w Polsce. Nowo otwarta placówka działa we Wrocławiu w popularnej dzielnicy Krzyki.

Nowa stacja AVIA, jako jedna z nielicznych stacji w Polsce, oferuje możliwość tankowania gazu CNG. Oczywiście, w ofercie stacji znajduje się także paliwo tradycyjne, takie jak olej napędowy i benzyna. Dodatkowo, już wkrótce pojawi się tam również paliwo premium AVIA Diesel Gold oraz dodatek AdBlue do nowoczesnych pojazdów z silnikiem diesla. Stacja jest zlokalizowana przy ul. Gazowej 3 we Wrocławiu, w popularnej dzielnicy Krzyki. Proponuje kierowcom dziewięć stanowisk tankowania, w tym jedno dedykowane do wspomnianego gazu CNG.

Biało-czerwone barwy AVIA oznaczają również, że już wkrótce na stacji zacznie działać dedykowany dla tej marki koncept gastronomiczny Esenso Caffe oraz punkt akceptacji mobilnych zakupów paliwa przez aplikację Tankuj24. Już teraz ze stacji mogą natomiast  korzystać kierowcy samochodów ciężarowych, gdyż stacja jest wyposażona w stanowisko do szybkiego tankowania TIR.

Recommended news

Summary of the implementation of the ESG Strategy

The largest independent fuel and energy company operating in Poland, UNIMOT Group, released its ESG...

23 March 2023

See more

Unimot Group has completed the transaction of the acquisition of Olavion’s shares

Unimot Group, a multi-energy group of companies and a leader among independent importers of fuels...

9 March 2023

See more

Unimot Group has imported diesel fuel from the USA

Unimot Group is focused on diversification of fuel sources and has just imported diesel fuel from...

17 February 2023

See more