Menu

ENG AVIA wita mieszkańców Wrocławia

Date of publication: 31.01.18

image

Spółka UNIMOT S.A. uruchomiła dzisiaj 16. stację paliw pod marką AVIA w Polsce. Nowo otwarta placówka działa we Wrocławiu w popularnej dzielnicy Krzyki.

Nowa stacja AVIA, jako jedna z nielicznych stacji w Polsce, oferuje możliwość tankowania gazu CNG. Oczywiście, w ofercie stacji znajduje się także paliwo tradycyjne, takie jak olej napędowy i benzyna. Dodatkowo, już wkrótce pojawi się tam również paliwo premium AVIA Diesel Gold oraz dodatek AdBlue do nowoczesnych pojazdów z silnikiem diesla. Stacja jest zlokalizowana przy ul. Gazowej 3 we Wrocławiu, w popularnej dzielnicy Krzyki. Proponuje kierowcom dziewięć stanowisk tankowania, w tym jedno dedykowane do wspomnianego gazu CNG.

Biało-czerwone barwy AVIA oznaczają również, że już wkrótce na stacji zacznie działać dedykowany dla tej marki koncept gastronomiczny Esenso Caffe oraz punkt akceptacji mobilnych zakupów paliwa przez aplikację Tankuj24. Już teraz ze stacji mogą natomiast  korzystać kierowcy samochodów ciężarowych, gdyż stacja jest wyposażona w stanowisko do szybkiego tankowania TIR.

Recommended news

HVO and low-emission fuels in the Unimot Group’s offer available already in March

In response to the global challenges related to climate change, and therefore, the necessity for...

14 March 2024

See more

The Unimot Group has launched its activities in the field of physical deliveries of marine fuels in Polish ports

While continuing the adopted strategy of diversification of the Unimot Group's activities, Unimot...

13 March 2024

See more

Unimot Group and its subsidiary RCEkoenergia were partners of the XXI edition of the POWERPOL National Power & Heat Congress

On the 19th and 20th of February 2024, the XXI edition of the POWERPOL National Power & Heat...

28 February 2024

See more