Menu

Wielki rabat na poznańskiej stacji AVIA

Data publikacji: 11.01.18

image

Klienci stacji paliw AVIA w Poznaniu korzystali wczoraj z atrakcyjnej promocji. Przez 2 godziny cena paliwa była tu obniżona aż o 1 zł za litr.

Promocja odbyła się 10 stycznia br., na stacji paliw przy ul. Dąbrowskiego 381A. Kierowcy byli mile zaskoczeni podjeżdżając pod dystrybutory w godzinach 14.00-16.00, ponieważ ceny benzyny PB 95 i ON były niższe o 1 zł za litr. Rabat obowiązywał na maksymalnie 30 litrów paliwa zatankowanego do baku samochodu. Na chętnych nie trzeba było długo czekać, w krótkim czasie do dystrybutorów ustawiły się długie kolejki.

W tym dniu goście stacji byli szczególnie serdecznie witani przez samego właściciela stacji oraz naszą ekipę do rozwoju marki AVIA. Klienci otrzymali też firmowe upominki m.in. zawieszki zapachowe, gumy do żucia, skrobaczki do szyb.

Przypominamy, że na wszystkich stacjach pod marką AVIA, jak również w 85 innych placówkach należących do sieci Tankuj24 codziennie można tankować paliwo po niższej cenie. Wystarczy wcześniej zakupić paliwo za pośrednictwem aplikacji mobilnej Tankuj24 i odebrać je na wybranej stacji.

Polecamy również

Grupa Unimot po raz kolejny wyróżniona w rankingu Giełdowa Spółka Roku

Grupa Unimot, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, po raz kolejny została...

17 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot sfinalizowała zakup udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

7 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot zrealizowała dostawę oleju napędowego z USA

Grupa Unimot dywersyfikuje kierunki dostaw paliw i właśnie sprowadziła do Polski olej napędowy...

15 lutego 2023

Zobacz więcej