Menu

UNIMOT wystawcą na Targach Stacja Paliw

Data publikacji: 17.05.17

image

UNIMOT S.A. uczestniczy w tegorocznych, XXIV Międzynarodowych Targach Stacja Paliw jako wystawca. Targi trwają od 17 do 19 maja br. w Hali Expo XXI w Warszawie.

Spółka UNIMOT po raz pierwszy bierze udział w Targach jako wystawca. Na naszym stoisku, oprócz podstawowej oferty Spółki jaką jest hurtowa sprzedaż paliw, promujemy dwa kluczowe projekty: aplikację mobilną Tankuj24 oraz sieć stacji benzynowych AVIA.

Serdecznie zapraszamy na oficjalne uruchomienie aplikacji Tankuj24, które obędzie się dziś o godz. 15.00 w Sali Konferencyjnej Targów. Z kolei jutro, 18 maja, o godz. 13.00 będzie miała miejsce oficjalna prezentacja marki AVIA.

Wszystkich zainteresowanych projektami, jak również naszych Partnerów, Klientów i Sympatyków zapraszamy na firmowe stoisko, które mieści się w sektorze B6. Będzie możliwość spotkania z Zarządem Spółki, jak również z przedstawicielami obu promowanych projektów.

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej