Kontakt

PL
UNIMOT Aktualności UNIMOT na WallStreet 21

UNIMOT na WallStreet 21

30.05.2017
Tabliczka z nazwą ulicy "WALL ST" na ceglanej ścianie. Konferencja Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przy 21 Wall Street.

Jak co roku, spółka UNIMOT S.A. będzie obecna na największej w Polsce konferencji dla inwestorów indywidualnych – WallStreet 21, w dniach 2-4 czerwca w Karpaczu. Organizatorem Konferencji jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. 

Wszystkich zainteresowanych naszą Spółką oraz jej nowymi projektami – Tankuj24 i sieć stacji paliw AVIA – serdecznie zapraszamy na stoisko firmowe podczas Targów Twoje Inwestycje (2 czerwca, godz. 14.15, Sala Bankietowa, 7 piętro), gdzie będzie możliwość porozmawiania z Zarządem i przedstawicielami UNIMOT S.A. 

Z przyjemnością informujemy, że UNIMOT znalazł się wśród 14 spółek nominowanych w tegorocznym plebiscycie „Herosi Rynku Kapitałowego”, organizowanym przez SII. Na specjalnie dedykowanej stronie SII nadal można oddać głos na naszą Spółkę. Gorąco zachęcamy do głosowania!

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi podczas Konferencji WallStreet. 

Zobacz  również

5 rocznica Unimot Klub+ – jubileuszowe korzyści dla członków programu lojalnościowego
RCEkoenergia modernizuje źródła ciepła i energii elektrycznej w Czechowicach-Dziedzicach
Olavion z Grupy Unimot sfinalizował przejęcie 60 proc. udziałów w niemieckiej spółce kolejowej