Menu

UNIMOT GAZ PO RAZ PIERWSZY NA KONFERENCJI WALLSTREET

Data publikacji: 29.05.13

image

Miło nam poinformować, że Spółka UNIMOT GAZ S.A. weźmie udział w największym spotkaniu inwestorów indywidualnych w Polsce – Konferencji WallStreet 17. Spotkanie odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. w Karpaczu.

Organizatorem Konferencji WallStreet jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Spółka UNIMOT GAZ S.A. zaprezentuje się podczas Targów Akcjonariat, 7 czerwca, a także będzie uczestniczyła w pełnym programie Konferencji. Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do głębszego zapoznania się z działalnością Spółki, wynikami finansowymi oraz informacjami dotyczącymi planów rozwoju UNIMOT GAZ S.A.

W planie Konferencji znajdują się 22 godziny interesujących wykładów o tematyce giełdowej, finansowej i gospodarczej, panele dyskusyjne oraz spotkania z najaktywniejszymi inwestorami giełdowymi. Partnerem organizacyjnym Konferencji są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Obecnie Stowarzyszenie zrzesza ponad 7 tys. członków.

Więcej informacji na stronie Konferencji.

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej