Menu

UNIMOT GAZ PO RAZ PIERWSZY NA KONFERENCJI WALLSTREET

Data publikacji: 29.05.13

image

Miło nam poinformować, że Spółka UNIMOT GAZ S.A. weźmie udział w największym spotkaniu inwestorów indywidualnych w Polsce – Konferencji WallStreet 17. Spotkanie odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. w Karpaczu.

Organizatorem Konferencji WallStreet jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Spółka UNIMOT GAZ S.A. zaprezentuje się podczas Targów Akcjonariat, 7 czerwca, a także będzie uczestniczyła w pełnym programie Konferencji. Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do głębszego zapoznania się z działalnością Spółki, wynikami finansowymi oraz informacjami dotyczącymi planów rozwoju UNIMOT GAZ S.A.

W planie Konferencji znajdują się 22 godziny interesujących wykładów o tematyce giełdowej, finansowej i gospodarczej, panele dyskusyjne oraz spotkania z najaktywniejszymi inwestorami giełdowymi. Partnerem organizacyjnym Konferencji są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Obecnie Stowarzyszenie zrzesza ponad 7 tys. członków.

Więcej informacji na stronie Konferencji.

Polecamy również

Podsumowanie realizacji strategii ESG

Grupa UNIMOT, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, dokładnie rok temu...

23 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot po raz kolejny wyróżniona w rankingu Giełdowa Spółka Roku

Grupa Unimot, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, po raz kolejny została...

17 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot sfinalizowała zakup udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

7 marca 2023

Zobacz więcej