Menu

UNIMOT GAZ PO RAZ PIERWSZY NA KONFERENCJI WALLSTREET

Data publikacji: 29.05.13

image

Miło nam poinformować, że Spółka UNIMOT GAZ S.A. weźmie udział w największym spotkaniu inwestorów indywidualnych w Polsce – Konferencji WallStreet 17. Spotkanie odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. w Karpaczu.

Organizatorem Konferencji WallStreet jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Spółka UNIMOT GAZ S.A. zaprezentuje się podczas Targów Akcjonariat, 7 czerwca, a także będzie uczestniczyła w pełnym programie Konferencji. Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do głębszego zapoznania się z działalnością Spółki, wynikami finansowymi oraz informacjami dotyczącymi planów rozwoju UNIMOT GAZ S.A.

W planie Konferencji znajdują się 22 godziny interesujących wykładów o tematyce giełdowej, finansowej i gospodarczej, panele dyskusyjne oraz spotkania z najaktywniejszymi inwestorami giełdowymi. Partnerem organizacyjnym Konferencji są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Obecnie Stowarzyszenie zrzesza ponad 7 tys. członków.

Więcej informacji na stronie Konferencji.

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej