Menu

Oddaj głos na UNIMOT

Data publikacji: 15.04.15

image

Spółka została nominowana w internetowym plebiscycie Akcenty 2014, organizowanym na portalu e-petrol. Nominacja do grona 10 firm jest potwierdzeniem, że UNIMOT mocno zaznaczył swoją obecność na rynku paliw. 

Już po raz drugi Spółka UNIMOT otrzymała nominację w konkursie organizowanym przez Information Market S.A. „Akcenty” to prestiżowe wyróżnienie dla firm oraz instytucji, które swoją działalnością pozytywnie odznaczają się na rynku paliwowym. Tym razem Spółka została doceniona za to, że pomimo problemu szarej strefy podjęła decyzję o zaangażowaniu się w hurtowy handel olejem napędowym, dzięki czemu na trudnym rynku dynamicznie zwiększa przychody oraz poszerza geograficzny zasięg swojej działalności.

O przyznaniu tytułu „Akcenty 2014” zdecyduje głosowanie internetowe, które potrwa do końca maja br. Gorąco zachęcamy wszystkich Klientów, Współpracowników oraz Sympatyków UNIMOT do oddawania głosów na naszą Spółkę za pośrednictwem niniejszej strony.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na początku czerwca, a wręczenie statuetek dla 3 laureatów nastąpi podczas I edycji Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości, które odbędą się w dniach 10-11 czerwca w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do głosowania!

Polecamy również

Podsumowanie realizacji strategii ESG

Grupa UNIMOT, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, dokładnie rok temu...

23 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot po raz kolejny wyróżniona w rankingu Giełdowa Spółka Roku

Grupa Unimot, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, po raz kolejny została...

17 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot sfinalizowała zakup udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

7 marca 2023

Zobacz więcej