Menu

Oddaj głos na UNIMOT

Data publikacji: 15.04.15

image

Spółka została nominowana w internetowym plebiscycie Akcenty 2014, organizowanym na portalu e-petrol. Nominacja do grona 10 firm jest potwierdzeniem, że UNIMOT mocno zaznaczył swoją obecność na rynku paliw. 

Już po raz drugi Spółka UNIMOT otrzymała nominację w konkursie organizowanym przez Information Market S.A. „Akcenty” to prestiżowe wyróżnienie dla firm oraz instytucji, które swoją działalnością pozytywnie odznaczają się na rynku paliwowym. Tym razem Spółka została doceniona za to, że pomimo problemu szarej strefy podjęła decyzję o zaangażowaniu się w hurtowy handel olejem napędowym, dzięki czemu na trudnym rynku dynamicznie zwiększa przychody oraz poszerza geograficzny zasięg swojej działalności.

O przyznaniu tytułu „Akcenty 2014” zdecyduje głosowanie internetowe, które potrwa do końca maja br. Gorąco zachęcamy wszystkich Klientów, Współpracowników oraz Sympatyków UNIMOT do oddawania głosów na naszą Spółkę za pośrednictwem niniejszej strony.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na początku czerwca, a wręczenie statuetek dla 3 laureatów nastąpi podczas I edycji Międzynarodowych Targów Paliwowych – Stacja i Biznes Przyszłości, które odbędą się w dniach 10-11 czerwca w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do głosowania!

Polecamy również

AVIA GO: rusza aplikacja mobilna sieci stacji paliw AVIA w Polsce

UNIMOT, multienergetyczna grupa kapitałowa zarządzająca siecią stacji AVIA w Polsce,...

2 lipca 2024

Zobacz więcej

Grupa UNIMOT sponsorem Dni Jasła 2024

W dniach 21-23 czerwca 2024 roku odbyły się Dni Jasła 2024. Wydarzenie, którego...

26 czerwca 2024

Zobacz więcej