Menu

Obszerna publikacja o Spółce w miesięczniku KAPITAŁOWY

Data publikacji: 14.08.14

image

W najnowszym numerze miesięcznika KAPITAŁOWY ukazał się obszerny wywiad z Adamem Sikorskim, Przewodniczącym Rady Nadzorczej naszej Spółki. Zdjęcie pana Adama Sikorskiego zdobi też okładkę magazynu.

W kilkustronicowym wywiadzie, zatytułowanym „Zielone oblicze błękitnego paliwa”, poruszono m.in. temat wzrostu znaczenia gazu ziemnego na świecie, transformacji rynków lokalnych i geopolitycznych uwarunkowań cen surowca. Ponadto pan Adam Sikorski omawia strategię Spółki i wskazuje kierunki jej dalszego rozwoju.

W miesięczniku zamieszczona jest także graficzna reklama Spółki.

Sierpniowy numer magazynu będzie dystrybuowany m.in. na FORUM EKONOMICZNYM w Krynicy-Zdrój, w dniach 2-4 września. 18 sierpnia miesięcznik ukaże się w Empikach i innych większych punktach dystrybucyjnych. Obecnie jest już dostępny w sprzedaży elektronicznej, na międzynarodowej platformie EMIS oraz w mediach elektronicznych.

Elektroniczne wydanie pisma jest dostępne pod niniejszym linkiem.

Miesięcznik KAPITAŁOWY to specjalistyczne pismo, informujące o polskiej gospodarce. Magazyn jest skierowany do inwestorów kapitałowych oraz wszystkich osób i instytucji zainteresowanych rozwojem gospodarki w Polsce.

Serdecznie zachęcamy do lektury!

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej