Kontakt

PL
UNIMOT Aktualności Nagroda Burmistrza Gminy Zawadzkie dla Unimot i prezesa Adama Sikorskiego

Nagroda Burmistrza Gminy Zawadzkie dla Unimot i prezesa Adama Sikorskiego

08.08.2022
Obraz trofeum z napisem "Nagroda za działalność społeczną, troska o bezpieczeństwo ludzkie" wręczony przez burmistrza Zawadzkiego. Tło wykonane z transparentności i grafiki.

Podczas specjalnej Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w lipcu, Burmistrz Gminy Zawadzkie wręczył nagrody dla Adama Sikorskiego, prezesa zarządu Unimot, w kategorii „Działalność społeczna, troska o człowieka i bezpieczeństwo” oraz nagrodę dla firmy Unimot w kategorii „Gospodarka i przedsiębiorczość”.

Unimot jest zarejestrowany w mieście Zawadzkie i jest tam znaczącym płatnikiem podatków. Ponadto wspiera lokalną społeczność przekazując każdego roku środki na rzecz gminy, które przeznaczane są m.in. na budowę placu zabaw dla dzieci i młodzieży oraz wsparcie lokalnych młodzieżowych klubów sportowych.

Zobacz  również

Grupa Unimot opublikowała wyniki za III kwartał 2025 r.
Unimot S.A. opublikował szacunkowe wyniki za III kwartał 2025 r.
AVIA Solar zrealizuje instalacje fotowoltaiczne dla sieci DINO Polska w 120 lokalizacjach