Menu

Adam Sikorski mówił o przywództwie w biznesie

Data publikacji: 11.03.16

image

Przewodniczący Rady Nadzorczej UNIMOT S.A. – Adam Sikorski był prelegentem konferencji pod hasłem „Sukces – sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu”. Spotkanie odbyło się 10 marca w auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Konferencja była skierowana głównie do przedsiębiorców, menedżerów i osób zarządzających, ale także do studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego. Adam Sikorski, wieloletni praktyk biznesu i licencjonowany trener Zespołu Johna Maxwella, omówił temat przywództwa. Bazując na własnych doświadczeniach, przybliżył najważniejsze elementy bogatego programu Johna Maxwella i zaakcentował konieczność nieustannego rozwoju w zakresie komunikacji biznesowej. Z kolei zaangażowanie w rozwój zawodowy było tematem wystąpienia Dariusza Sikorskiego – specjalisty w dziedzinie motywacji.

Gościem specjalnym spotkania był światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji – dr Robert A. Rohm. Amerykański mówca przeprowadził inspirujące warsztaty z zakresu relacji międzyludzkich i stylów zachowania. Uczył, jak rozpoznawać modele ludzkich zachowań i na tej podstawie kształtować dobre relacje w życiu zawodowym i prywatnym. Każdy uczestnik miał okazję rozpoznać własny model zachowania oraz dowiedzieć się, jak wykorzystać swój potencjał.

Spółka UNIMOT była głównym sponsorem eventu, nad którym honorowy patronat objął Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Za okazaną pomoc, wkład i zaangażowanie w organizację Spółka otrzymała wyróżnienie. Organizatorami konferencji były Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie oraz Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Fot. UM Częstochowy

Polecamy również

Spotkanie z Zarządem 24 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy Państwa na konferencję z udziałem Zarządu, której tematem będą wyniki Grupy...

19 kwietnia 2024

Zobacz więcej

Unimot na konferencji poświęconej praktyce realizacji celów klimatycznych w logistyce i transporcie

17-18 kwietnia 2024 r. w Gdyni odbyła się konferencja poświęcona praktyce realizacji celów...

18 kwietnia 2024

Zobacz więcej

HVO i paliwa o obniżonej emisyjności w ofercie Grupy Unimot już w marcu

W odpowiedzi na globalne wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, a tym samym konieczność...

14 marca 2024

Zobacz więcej