Menu

5. stacja AVIA na Ukrainie

Data publikacji: 15.10.19

image

UNIMOT S.A. rozwijający sieć stacji paliw pod marką AVIA na terenie Polski i Ukrainy, wspólnie z Grupą Wexler – partnerem biznesowym z rynku ukraińskiego, uruchomił drugą stację AVIA w Kijowie. To już piąta stacja tej marki na Ukrainie, działająca na zasadach franczyzy. Nowy obiekt tym razem zlokalizowany jest na trasie prowadzącej z lotniska Boryspol do Kijowa.

Nowo otwarta stacja oferuje 4 stanowiska tankowania i pełną gamę paliw łącznie z paliwami premium AVIA Diesel Gold oraz AVIA Gold 95. Na terenie stacji wybudowany jest sklep typu convenience o powierzchni ponad 80 m2, z kącikiem kawowym Esenso Cafe i ofertą gastronomiczną. Dla klientów stacji dostępne są także usługi odkurzacza i kompresora.

”Jestem przekonany, że szwajcarska marka AVIA odniesie sukces na rynku ukraińskim wprowadzając europejskie standardy w sprzedaży paliw i obsłudze klienta” – twierdzi Robert Nowek, Koordynator marki AVIA w Polsce i na Ukrainie.

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej