Menu

Nasi Partnerzy

Partner Główny

image

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) – największa organizacja inwestorska w Polsce, zrzeszającą obecnie ponad 16 tysięcy inwestorów. W 2020 roku obchodziła 20-lecie działalności. Organizator konferencji dla inwestorów indywidualnych WallStreet.

Korzyści z członkostwa w SII:

  • Edukacja i analizy – udział w projektach edukacyjnych SII, dostęp do narzędzi niezbędnych do inwestowania, dostęp do analiz giełdowych, szkolenia dla inwestorów i konferencje giełdowe zapewniające kontakt z praktykami inwestowania z całego świata.
  • Ochrona praw – wparcie merytoryczne i prawne  inwestorów.
  • Zniżki –  oferowane przez partnerów SII zniżki na prowizje w domach maklerskich, szkolenia giełdowe oraz prasę finansową i książki ekonomiczne.

Domy i Biura Maklerskie Współpracujące

image

Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. działa jako wydzielona organizacyjnie jednostka w strukturach Alior Banku. Od początku działalności Biuro Maklerskie Alior Banku świadczy kompleksowe usługi w zakresie rynku kapitałowego, kładąc szczególny nacisk na profesjonalizm, innowacyjność, bezpieczeństwo, kulturę obsługi oraz rozwój alternatywnych kanałów dystrybucji.

 

image

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A. to ponad 25 lat doświadczenia na polskim rynku kapitałowym. Jesteśmy polskim brokerem, z polskim kapitałem. Zapewniamy naszym Klientom i Partnerom kompleksową ofertę produktową. Jakość potwierdzają liczne nagrody przyznane przez inwestorów i środowisko za aktywność i innowacyjne produkty, związane z inwestowaniem na giełdach polskiej i zagranicznych. Jesteśmy najlepiej ocenianym brokerem w rankingu Najlepszych Biur Maklerskich Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

 

image

Dom Maklerski Noble Securities S.A. od ponad 25 lat jest aktywnym uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego z ofertą skierowaną zarówno do detalicznych, jak też profesjonalnych Klientów. Z sukcesem realizuje projekty w zakresie corporate finance, w szczególności pozyskania finansowania poprzez obligacje korporacyjne. Jest jednym z liderów na rynkach towarowych, za co wielokrotnie został nagrodzony statuetką Platynowego Megawata przyznawaną przez Towarową Giełdę Energii S.A.
Dom maklerski Noble Securities S.A. wspiera swoich klientów detalicznych oferując im szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia i obsługi rachunków maklerskich, rachunków IKE i IKZE, a także Doradztwa Inwestycyjnego.

image

Santander Biuro Maklerskie to jedno z największych biur maklerskich w Polsce, z ponad 20-letnią tradycją na rynku kapitałowym. Za jego pośrednictwem klienci mogą inwestować nie tylko w różnorodne instrumenty finansowe na giełdzie warszawskiej ale także na największych giełdach zagranicznych. Komfortowe zarządzanie finansami jest możliwe za pośrednictwem nowoczesnego serwisu internetowego oraz aplikacji zapewniającej mobilny dostęp do giełdy.

 

Partnerzy Edukacyjni

image

e-Kiosk S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku dystrybutorów prasy elektronicznej w Polsce. Prowadzi e-sklep, w których klienci mają dostęp do ogromnej bazy: e-prasy, e-booków i audiobooków. W ramach katalogu e-prasy jest 14 kategorii w tym: Biznes, Informacje, Poradniki.

Na stronie e-Kiosk Reader jest udostępniony do pobrania czytnik (przeglądarka) e-wydań dystrybuowanych w systemie e-Kiosk. Program jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach freeware. e-Kiosk Reader jest programem specjalnie przystosowanym do wygodnego przeglądania gazet i czasopism na ekranie komputera w sposób identyczny jak w przypadku tradycyjnych publikacji papierowych.

 

image

StockWatch.pl to serwis informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych. Portal dostarcza bieżące informacje z rynku (wiadomości, wywiady, czaty, opinie), prowadzi forum dyskusyjne, a także wspiera inwestorów udostępniając narzędzia do analizy fundamentalnej i technicznej. Codziennie publikuje komentarze, analizy techniczne ekspertów z kilkunastu instytucji finansowych, a także analizy i omówienia zawodowych niezależnych finansistów dotyczące inwestycji na GPW i rynkach globalnych. Dociera do ponad 1,25 mln użytkowników rocznie.

 

image

StrefaInwestorów.pl to działający od 2007 roku serwis o charakterze informacyjno-edukacyjnym, skierowany do osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie, ekonomią i gospodarką. W ramach części abonamentowej inwestorzy mogą uzyskać dostęp do codziennych komentarzy i analiz, okresowych raportów, czy dedykowanego podcastu, a także do trzech prowadzonych na żywo portfeli edukacyjnych.