Menu

Nasi Partnerzy

Partner Główny

image

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) – największa organizacja inwestorska w Polsce, zrzeszającą obecnie ponad 16 tysięcy inwestorów. W 2020 roku obchodzi 20-lecie działalności.

Korzyści z członkostwa w SII:

[wer.1]

 • Edukacja i analizy – Udział w projektach edukacyjnych SII. Dostęp do narzędzi niezbędnych do inwestowania. Dostęp do analiz giełdowych, szkolenia dla inwestorów i konferencje giełdowe zapewniające kontakt z praktykami inwestowania z całego świata.
 • Ochrona praw – Wparcie merytoryczne i prawne  inwestorów.
 • Zniżki –  Oferowane przez partnerów SII zniżki na prowizje w domach maklerskich, szkolenia giełdowe oraz prasę finansową i książki ekonomiczne.

[wer.2]

Korzyści z członkostwa w SII:

 • Największa baza edukacyjna w Polsce.
 • Największe konferencje edukacyjne w Polsce: WallStreet, Forum Finansów i Inwestycji.
 • Darmowe e-czasopismo „Akcjonariusz”.
 • Tygodniowy webinar analityczny.
 • Profesjonalne narzędzie analityczne: ATScaner.
 • Ochrona praw inwestorów indywidualnych.
 • Reprezentacja akcjonariuszy na Walnych Zgromadzeniach spółek giełdowych.
 • Oferowana przez naszych partnerów największa w Polsce baza zniżek dla inwestorów.

Domy i Biura Maklerskie Współpracujące

image

Dom maklerski #1

 

[Dane teleadresowe, kontakt, mapa/link z Punktami Obsługi Klientów/Oddziałami, adres strony www]

lub/i dodatkowo

Od lat DM zajmuje miejsce na podium wśród najlepszych – Ranking Najlepszych Biur Maklerskich Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. W naszej ponad xxxletniej działalności zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni przez inwestorów i branżę za aktywność i innowacyjne produkty, związane z inwestowaniem na giełdach polskiej i zagranicznych.

[do dyskusji bo inne DM mogą wyjść blado na tle liderów]

image

Dom maklerski #2

[Przykładowy DM]

[Dane teleadresowe, kontakt, mapa/link z Punktami Obsługi Klientów/Oddziałami, adres strony www]

 

Partnerzy Edukacyjni/Medialni

image

Strefa Inwestorów (StrefaInwestorow.pl) to działający od 2007 roku serwis o charakterze informacyjno-edukacyjnym, skierowany do osób zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie, ekonomią i gospodarką. W ramach części abonamentowej inwestorzy mogą uzyskać dostęp do codziennych komentarzy i analiz, okresowych raportów, czy dedykowanego podcastu, a także do trzech prowadzonych na żywo portfeli edukacyjnych.

image

e-Kiosk S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku dystrybutorów prasy elektronicznej w Polsce. Prowadzi e-sklepy, w których klienci mają dostęp do ogromnej bazy e-booków, audiobooków oraz książek papierowych.

W jego ofercie jest m.in. „Parkiet” najstarszy w Polsce dziennik gospodarczy, ukazujący się  od 1994 przez sześć dni w tygodniu. Doświadczeni redaktorzy i dziennikarze, tworzą największy newsroom ekonomiczny w Polsce, wybierają dla Czytelników najważniejsze informacje ze świata finansów. Maklerzy, ekonomiści, prawnicy, menedżerowie, … uzupełniają te newsy codziennie dzieląc się na naszych łamach swoimi analizami, opiniami, czy prognozami. Poza tematami związanymi z akcjami i giełdami,  publikowane są informacje również o obligacjach, nieruchomościach, sztuce, funduszach inwestycyjnych, a nawet sporcie.

image

StockWatch.pl to serwis informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych. Portal dostarcza bieżące informacje z rynku (wiadomości, wywiady, czaty, opinie), prowadzi forum dyskusyjne, a także wspiera inwestorów udostępniając narzędzia do analizy fundamentalnej i technicznej. Codziennie publikuje komentarze, analizy techniczne ekspertów z kilkunastu instytucji finansowych, a także analizy i omówienia zawodowych niezależnych finansistów dotyczące inwestycji na GPW i rynkach globalnych. Dociera do ponad 1,25 mln użytkowników rocznie.