Menu

Oleje silnikowe AVIA

image

Poznaj świat olejów silnikowych AVIA

Marka AVIA znana jest od wielu lat dzięki rozbudowanej sieci stacji paliw AVIA, które działają w 15 krajach Europy. Sieć AVIA działa od ponad 90 lat i liczy obecnie ponad 3200 stacji. Jednak poza samymi stacjami, AVIA zajmuje się także produkcją wysokiej jakości olejów silnikowych do wszystkich typów pojazdów.

Oleje AVIA to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie olejów silnikowych na świecie, które gwarantują wyjątkową ochronę silnika. Ich doskonała lepkość zapewnia optymalne smarowanie w ekstremalnie wysokich jak również w niskich temperaturach, co znacznie zmniejsza zużycie części silnika. AVIA oferuje szeroką gamę olejów zarówno do silników benzynowych, jak i wysokoprężnych. W ofercie AVIA znajdują się także oleje i smary przemysłowe.

image

Oleje AVIA – Europejskie produkty wysokiej jakości

W przypadku wszystkich oferowanych przez nas produktów i usług jedna rzecz pozostaje niezmienna: koncentrujemy się na zadowoleniu wymagań i jakości klientów. Wymagania dotyczące środków smarnych w sektorze motoryzacyjnym rozwijają się w kierunku większej oszczędności, dłuższych okresów wymiany oleju i mniejszego wpływu na środowisko.

AVIA uwzględnia trendy rozwojowe i oferuje pełne spektrum najnowszych smarów:

  • Oleje silnikowe PCMO i HDMO
  • Oleje do automatycznych skrzyń biegów (ATF)
  • Oleje przekładniowe
  • Inhibitory mrozu / korozji

AVIA współpracuje z największymi na świecie dostawcami olejów bazowych i dodatków, dzięki czemu oferowane produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania jakościowe.

Pod linkiem obok można pobrać międzynarodowy katalog olejów AVIA . Product catalogue.

obrazek