Menu

Aplikacja Tankuj24 akceptowana na kolejnych 5 stacjach paliw

Data publikacji: 22.11.17

image

Już 93 stacji paliw zrzesza należąca do UNIMOT aplikacja Tankuj24, która umożliwia tańsze kupowanie paliwa. W ostatnim czasie do sieci dołączyło 5 kolejnych stacji.

Aplikacja Tankuj24, umożliwiająca zakup paliwa online, sukcesywnie zwiększa liczbę stacji partnerskich, aktualnie jest ich już 93. Kolejne stacje, które oferują tę usługę, są zlokalizowane są na południu Polski, w następujących miejscowościach.

 

STACJA PALIW SARNÓW
UL.GŁÓWNA 104
42-512 PSARY

STACJA PALIW OLKUSZ
UL. ZAGAJE 2
32-300 OLKUSZ

STACJA PALIW  OGRODZIENIEC
UL.KOŚCIUSZKI 75
42-440 OGRODZIENIEC

 

STACJA PALIW  ŁAZY
UL.WIEJSKA 3
42-450 ŁAZY

STACJA PALIW SŁAWKÓW
UL.WALCOWNIA 1
41-260 SŁAWKÓW

 

Tankuj24 to innowacyjne rozwiązanie, które oferuje stacjom możliwość sprzedawania paliwa w nowoczesnym, mobilnym kanale sprzedaży. Dołączenie do programu Tankuj24 zapewnia stacjom napływ nowych klientów, którzy nie tylko zwiększają wolumen sprzedawanego paliwa, ale skorzystają z całej gamy produktów i usług oferowanych na stacji. Dodatkową korzyść stanowi fakt, że stacja nie ponosi kosztów prowizji za płatności elektroniczne od paliwa sprzedanego przez aplikację. Te koszty bierze na siebie Tankuj24. Zespół osób zarządzających aplikacją z ramienia UNIMOT S.A. zapewnia też profesjonalne wsparcie techniczne i marketingowe.

Z kolei kierowcy korzystający z Tankuj24 mogą szybko i wygodnie zarządzać wydatkami za paliwo. Dzięki porównywarce cen użytkownicy aplikacji dokonują wyboru stacji, na której kupią paliwo w najkorzystniejszej cenie, i od razu za nie płacą. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze, dzięki czemu nawet osoby starsze bez trudu dokonają transakcji, podobnej do prostego zakupu internetowego.