Menu

Ambasador marki AVIA

image

Szanowni Państwo,

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że dołączyliście Państwo do sieci stacji paliw AVIA. Razem tworzymy część międzynarodowego stowarzyszenia AVIA International, które obecnie skupia ponad 3150 stacji paliw w Europie.

Sieć AVIA w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie – zaczynaliśmy w czerwcu 2017 r., a na koniec tego roku mieliśmy już 15 partnerów. W połowie 2018 r. nasza sieć liczyła 30 stacji i wciąż się rozwija.

Mamy bardzo ambitne plany. Chcielibyśmy, aby do końca 2020 r. w Polsce działało 100 stacji pod marką AVIA, a do końca 2023 r. – ok. 200 stacji. Zdajemy sobie sprawę, że wysoko postawiliśmy poprzeczkę, ale jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy ten cel osiągnąć. W związku z tym zwracamy się do Państwa z propozycją objęcia roli Ambasadora marki AVIA.

„Ambasadorzy marki AVIA” to projekt rozwijany również w innych krajach Europy. Polega on na włączeniu obecnych partnerów sieci AVIA do aktywnego pozyskiwania kolejnych partnerów, w zamian za ustalone wynagrodzenie. W przypadku polskiej sieci wynagrodzenie to wynosi 10 000 zł i zostanie przyznane każdemu partnerowi, który pozyska do franczyzy AVIA nową stację.

Mamy nadzieję, że projekt Ambasador marki AVIA spotka się z Państwa zainteresowaniem. Wkrótce nasi przedstawiciele odwiedzą Państwa w celu przedstawienia szczegółów projektu.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w rozwój naszej sieci i objęcia roli Ambasadora.

Z wyrazami szacunku

Adam Sikorski
Prezes Zarządu UNIMOT S.A.
Przedstawiciel marki AVIA w Polsce