Menu

UNIMOT wyróżniony tytułem SuperBrands

Data publikacji: 25.02.20

image

Działająca w ponad 80 krajach organizacja Superbrands Ltd. Już po raz kolejny wyłoniła najsilniejsze marki na polskim rynku. W wyniku głosowania członków Konfederacji Lewiatan złożonej z ekspertów najbardziej wpływowej organizacji biznesowej w Polsce, marka UNIMOT znalazła się wśród najsilniejszych marek biznesowych na polskim rynku i została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2020.

Z rąk przedstawicieli organizacji SuperBrands, wyróżnienie dla marki UNIMOT odebrała Agnieszka Bobrukiewicz – Dyrektor Marketingu w UNIMOT S.A.

„To dla nas wielkie wyróżnienie, z którego jesteśmy dumni, gdyż zdajemy sobie sprawę jak ważne jest w dzisiejszym świecie budowanie wizerunku marki” – mówi Agnieszka Bobrukiewicz.  „Jednocześnie przykładamy dużą wagę do tego, żeby siła naszej marki wynikała bezpośrednio ze strategii naszego działania, którą zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.” – dodaje Bobrukiewicz.

UNIMOT S.A.  działa na rynku paliw, energii i gazu od ponad 27 lat i jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Poza obrotem paliwami płynnymi i gazowymi firma tworzy także na zasadach franczyzy sieć stacji paliw pod marką AVIA na terenie Polski i Ukrainy.

Pomysł na przyznawanie wartościowym markom nagród pod nazwą Superbrands powstał ponad 21 lat temu w Wielkiej Brytanii.  Dziś co roku nagroda ta jest rozdawana w 88 krajach na pięciu kontynentach. Natomiast wybór marek zawsze opiera się na tych samych kryteriach oraz na podstawie preferencji klientów lub opinii niezależnych ekspertów.

Polecamy również

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot opublikowała wyniki za I kwartał 2024 r.

Grupa Unimot opublikowała skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za I kwartał 2024 r....

28 maja 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot publikuje Raport ESG za 2023 r.

Grupa Unimot, notowana na GPW w Warszawie niezależna grupa multienergetyczna, opublikowała...

27 maja 2024

Zobacz więcej