Menu

UNIMOT uruchomił kolejne 4 stacje paliw pod marką AVIA

Data publikacji: 07.05.20

image

Nowe stacje działają w miejscowościach Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Lubartów i Sieradz.

 Dwie pierwsze stacje AVIA w Chorzowie i Dąbrowie Górniczej zlokalizowane są na południu Polski na terenie województwa śląskiego. Stacja w Chorzowie usytuowana jest przy ulicy Wieniawskiego niedaleko zajezdni tramwajowej i posiada 8 stanowisk tankowania w tym jedno dla pojazdów typu TIR. Stacja oferuje podstawowe 3 paliwa: benzynę 95, olej napędowy i gaz LPG. Na terenie stacji znajduję się też nieduży sklep. Znacznie większy obiekt to stacja AVIA w Dąbrowie Górniczej na terenie której znajduje się duży sklep z wydzieloną częścią restauracyjną. Stacja mieści się przy ulicy Walentego Roździeńskiego i posiada 9 stanowisk tankowania oraz parking dla pojazdów ciężarowych. Na terenie obydwu stacji znajdziemy bezpłatne WiFi, a stacje działają całą dobę.

Kolejna nowa stacja AVIA zlokalizowana jest w miejscowości Sieradz przy ulicy Zakładników w województwie łódzkim. Stacja oferuje bardziej bogatą ofertę paliwową obejmującą benzynę 95 i 98, olej napędowy, gaz LPG, a już wkrótce będzie sprzedawała paliwo Premium AVIA Diesel Gold. Stacja AVIA w Sieradzu akceptuje także karty flotowe UTA, DKV, AVIA oraz E100, posiada również na wyposażeniu odkurzacz i kompresor. W odróżnieniu od poprzednich, nowa stacja AVIA w Lubartowie położona jest nie w samej miejscowości, ale przy drodze krajowej nr 19 pomiędzy Lublinem, a Kockiem w województwie lubelskim. Podobnie jak stacja w Sieradzu znajdziemy tutaj bogatszą ofertę paliw oraz akceptację tych samych kart flotowych. Na terenie stacji znajduje się parking TIR, myjnia dla samochodów osobowych oraz duży sklep w wydzieloną częścią restauracyjną w której poza standardową ofertą pozapaliwową dostępną na stacjach AVIA, oferowane są ciepłe posiłki.

Cieszymy się, że pomimo panującej pandemii koronawirusa udało nam się uruchomić zgodnie z planem kolejne stacje paliw pod marką AVIA. Mogę także uchylić rąbka tajemnicy, że już wkrótce przed nami kolejne otwarcia stacji, które albo już przeszły rebrending i czekają obecnie na stosowne pozwolenia do rozpoczęcia działalności lub na których proces zmiany marki aktualnie jeszcze trwa. – mówi Robert Nowek, Dyrektor Zarządzający siecią AVIA w Polsce i na Ukrainie. Dodatkowo koniec miesiąca kwietnia okazał się dla sieci AVIA najlepszym dniem od początku pandemii koronawirusa w Polsce. Tego dnia zanotowaliśmy wzrost sprzedaży o 23 % względem okresu sprzed pandemii. Mam nadzieję, że to dobra prognoza na kolejne miesiące – dodaje Robert Nowek.

Polecamy również

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej

Unimot opublikował wyniki za II kwartał 2023 r.

Unimot opublikował skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za II kwartał 2023 r....

14 września 2023

Zobacz więcej

Spotkanie z Zarządem 18 września 2023 r.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Zarządem, tematem którego będą wyniki Grupy UNIMOT...

13 września 2023

Zobacz więcej