Menu

UNIMOT na Targach Transportu, Spedycji i Logistyki

Data publikacji: 21.03.18

image

Spółka UNIMOT bierze udział w Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki (MT TSL), które odbywają się w dniach 21-23 marca w PTAK WARSAW EXPO, w warszawskim Nadarzynie.

Targi MT MSL są skierowane do szerokiej gamy przedsiębiorstw branż transportu, spedycji i logistyki, To świetne miejsce do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy, a także możliwość zaprezentowania potencjału firmy. Specjalnie dla branży transportowo-logistycznej UNIMOT przygotował tzw. Paliwowe Auto Casco, czyli ofertę gwarantującą partnerom możliwość zakupu paliwa w stałej cenie przez cały rok. Przedstawiciele Spółki prezentują pełny zakres usług świadczonych przez UNIMOT na stoisku firmowym w Hali E, tuż obok głównego wejścia.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to jedno z największych spotkań z zakresu TSL w kraju. Wydarzenie gromadzi producentów, dystrybutorów oraz importerów: samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, części zamiennych, wyposażenia, akcesoriów, opon, smarów, płynów eksploatacyjnych, systemów telemetrycznych, sieci serwisów, kart paliwowych i oprogramowania dla transportu, a także operatorów giełd ładunków, przewoźników drogowych, dostawców usług prawnych, brokerskich i ubezpieczeniowych, a także centra logistyczne i dystrybucyjne oraz powierzchnie magazynowe.

Tegoroczne targi zostaną poszerzone o nowe strefy tematyczne i salony branżowe. Podczas MT TSL swoją ofertę zaprezentują wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Chin, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji.

Więcej informacji na stronie Organizatora. 

Polecamy również

Szacunkowe wyniki Unimot S.A. za IV kwartał 2023 r.

Unimot opublikował szacunki skonsolidowanych wyników finansowych za IV kwartał 2023 roku....

9 lutego 2024

Zobacz więcej

Urodzinowy benefit dla członków programu Unimot Klub+

Grupa Unimot, z okazji trzeciej rocznicy istnienia programu lojalnościowego dla akcjonariuszy –...

6 lutego 2024

Zobacz więcej

Unimot Aviation uruchamia działalność w sektorze lotnictwa pasażerskiego

Unimot Aviation, spółka, która dołączyła w 2023 r. do Grupy Unimot, intensywnie rozwija swoje...

23 stycznia 2024

Zobacz więcej