Menu

UNIMOT na Targach Transportu, Spedycji i Logistyki

Data publikacji: 21.03.18

image

Spółka UNIMOT bierze udział w Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki (MT TSL), które odbywają się w dniach 21-23 marca w PTAK WARSAW EXPO, w warszawskim Nadarzynie.

Targi MT MSL są skierowane do szerokiej gamy przedsiębiorstw branż transportu, spedycji i logistyki, To świetne miejsce do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy, a także możliwość zaprezentowania potencjału firmy. Specjalnie dla branży transportowo-logistycznej UNIMOT przygotował tzw. Paliwowe Auto Casco, czyli ofertę gwarantującą partnerom możliwość zakupu paliwa w stałej cenie przez cały rok. Przedstawiciele Spółki prezentują pełny zakres usług świadczonych przez UNIMOT na stoisku firmowym w Hali E, tuż obok głównego wejścia.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to jedno z największych spotkań z zakresu TSL w kraju. Wydarzenie gromadzi producentów, dystrybutorów oraz importerów: samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, części zamiennych, wyposażenia, akcesoriów, opon, smarów, płynów eksploatacyjnych, systemów telemetrycznych, sieci serwisów, kart paliwowych i oprogramowania dla transportu, a także operatorów giełd ładunków, przewoźników drogowych, dostawców usług prawnych, brokerskich i ubezpieczeniowych, a także centra logistyczne i dystrybucyjne oraz powierzchnie magazynowe.

Tegoroczne targi zostaną poszerzone o nowe strefy tematyczne i salony branżowe. Podczas MT TSL swoją ofertę zaprezentują wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Chin, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji.

Więcej informacji na stronie Organizatora. 

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej