Menu

UNIMOT pozyskał specjalistę w sektorze ON

Data publikacji: 05.12.14

image

Do zespołu zajmującego się hurtową sprzedażą oleju napędowego w UNIMOT S.A. dołączyła Dorota Kierznikowicz, obejmując stanowisko kierownika sprzedaży. Obecność Pani Doroty to odpowiedź na potrzeby wynikające z konsekwentnego rozwoju Spółki  w sektorze paliw płynnych.

Dorota Kierznikowicz specjalizuje się w rozwoju i koordynowaniu hurtowej sprzedaży paliw. W UNIMOT S.A. odpowiedzialna będzie za rozwijanie sprzedaży oleju napędowego na terenie Polski.

Przed dołączeniem do UNIMOT S.A. Dorota Kierznikowicz przez 8 lat pracowała w międzynarodowym koncernie paliwowym, nadzorując sprzedaż paliw w północno-wschodnich regionach Polski. Posiada też wieloletnią praktykę w sprzedaży paliw z dostawami do klientów ostatecznych. Wyróżnia się wysokimi kompetencjami i bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Cieszymy się, że możemy powitać w naszym zespole osobę posiadającą bogate doświadczenie i praktykę w obszarze hurtowej sprzedaży paliw. Wierzę, że pozyskanie specjalisty o tak wysokich kwalifikacjach pozwoli zdynamizować rozwój Spółki w sektorze ON, zwłaszcza na terenie Polski Północnej – podkreśla Robert Brzozowski, Dyrektor Handlowy UNIMOT S.A.

Polecamy również

Spotkanie z Zarządem 24 kwietnia 2024 r.

Zapraszamy Państwa na konferencję z udziałem Zarządu, której tematem będą wyniki Grupy...

19 kwietnia 2024

Zobacz więcej

Unimot na konferencji poświęconej praktyce realizacji celów klimatycznych w logistyce i transporcie

17-18 kwietnia 2024 r. w Gdyni odbyła się konferencja poświęcona praktyce realizacji celów...

18 kwietnia 2024

Zobacz więcej

HVO i paliwa o obniżonej emisyjności w ofercie Grupy Unimot już w marcu

W odpowiedzi na globalne wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, a tym samym konieczność...

14 marca 2024

Zobacz więcej