Menu

UNIMOT pozyskał specjalistę w sektorze ON

Data publikacji: 05.12.14

image

Do zespołu zajmującego się hurtową sprzedażą oleju napędowego w UNIMOT S.A. dołączyła Dorota Kierznikowicz, obejmując stanowisko kierownika sprzedaży. Obecność Pani Doroty to odpowiedź na potrzeby wynikające z konsekwentnego rozwoju Spółki  w sektorze paliw płynnych.

Dorota Kierznikowicz specjalizuje się w rozwoju i koordynowaniu hurtowej sprzedaży paliw. W UNIMOT S.A. odpowiedzialna będzie za rozwijanie sprzedaży oleju napędowego na terenie Polski.

Przed dołączeniem do UNIMOT S.A. Dorota Kierznikowicz przez 8 lat pracowała w międzynarodowym koncernie paliwowym, nadzorując sprzedaż paliw w północno-wschodnich regionach Polski. Posiada też wieloletnią praktykę w sprzedaży paliw z dostawami do klientów ostatecznych. Wyróżnia się wysokimi kompetencjami i bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Cieszymy się, że możemy powitać w naszym zespole osobę posiadającą bogate doświadczenie i praktykę w obszarze hurtowej sprzedaży paliw. Wierzę, że pozyskanie specjalisty o tak wysokich kwalifikacjach pozwoli zdynamizować rozwój Spółki w sektorze ON, zwłaszcza na terenie Polski Północnej – podkreśla Robert Brzozowski, Dyrektor Handlowy UNIMOT S.A.

Polecamy również

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej

Unimot opublikował wyniki za II kwartał 2023 r.

Unimot opublikował skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za II kwartał 2023 r....

14 września 2023

Zobacz więcej