Menu

UNIMOT pozyskał specjalistę w sektorze ON

Data publikacji: 05.12.14

image

Do zespołu zajmującego się hurtową sprzedażą oleju napędowego w UNIMOT S.A. dołączyła Dorota Kierznikowicz, obejmując stanowisko kierownika sprzedaży. Obecność Pani Doroty to odpowiedź na potrzeby wynikające z konsekwentnego rozwoju Spółki  w sektorze paliw płynnych.

Dorota Kierznikowicz specjalizuje się w rozwoju i koordynowaniu hurtowej sprzedaży paliw. W UNIMOT S.A. odpowiedzialna będzie za rozwijanie sprzedaży oleju napędowego na terenie Polski.

Przed dołączeniem do UNIMOT S.A. Dorota Kierznikowicz przez 8 lat pracowała w międzynarodowym koncernie paliwowym, nadzorując sprzedaż paliw w północno-wschodnich regionach Polski. Posiada też wieloletnią praktykę w sprzedaży paliw z dostawami do klientów ostatecznych. Wyróżnia się wysokimi kompetencjami i bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Cieszymy się, że możemy powitać w naszym zespole osobę posiadającą bogate doświadczenie i praktykę w obszarze hurtowej sprzedaży paliw. Wierzę, że pozyskanie specjalisty o tak wysokich kwalifikacjach pozwoli zdynamizować rozwój Spółki w sektorze ON, zwłaszcza na terenie Polski Północnej – podkreśla Robert Brzozowski, Dyrektor Handlowy UNIMOT S.A.

Polecamy również

Podsumowanie realizacji strategii ESG

Grupa UNIMOT, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, dokładnie rok temu...

23 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot po raz kolejny wyróżniona w rankingu Giełdowa Spółka Roku

Grupa Unimot, największa w Polsce niezależna grupa paliwowo-energetyczna, po raz kolejny została...

17 marca 2023

Zobacz więcej

Grupa Unimot sfinalizowała zakup udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

7 marca 2023

Zobacz więcej