Menu

UNIMOT po raz trzeci na WallStreet

Data publikacji: 02.06.15

image

W najbliższy piątek, 29 maja, rozpocznie się 19. edycja największego w Polsce spotkania inwestorów – WallStreet. Na Konferencji oraz na Targach Akcjonariat nie zabraknie również Spółki UNIMOT.

Konferencja WallStreet, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, odbędzie się w dniach 29-31 maja w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Przez trzy dni przedstawiciele spółek, instytucji państwowych, organów nadzoru, inwestorzy indywidualni i instytucjonalni, ekonomiści i analitycy będą dyskutować o sytuacji i perspektywach rozwoju rynku kapitałowego w Polsce oraz o zmianach zachodzących w jego najbliższym otoczeniu.

W tym roku UNIMOT S.A. zaprezentuje się na Targach Akcjonariat 29 maja, gdzie Spółkę będą reprezentować Członkowie Zarządu – Małgorzata Garncarek i Robert Brzozowski. Z kolei w drugim dniu Konferencji Prezes Zarządu UNIMOT S.A. – Przemysław Podgórski weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Liderzy rynku NewConnect”.

Program tegorocznego spotkania inwestorów w Karpaczu jest bardzo atrakcyjny. Gościem specjalnym Konferencji będzie Zbigniew Jakubas, założyciel Grupy Kapitałowej MULTICO S.A., multibranżowy inwestor. Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się także: Przemysław Kwiecień – główny ekonomista  X-Trade Brokers, Jacek Maliszewski – główny ekonomista DMK, Tomasz Zaleśkiewicz – profesor psychologii biznesu, Wojciech Białek – główny analityk CDM Pekao SA, a także Marek Zuber – ekonomista i analityk rynków finansowych czy Rafał Glinicki, założyciel VSA Trader i dwukrotny laureat pierwszej dziesiątki konkursu „Word Top Investor”.

Wszystkich, którzy chcą poznać bliżej Spółkę UNIMOT S.A., jak również porozmawiać osobiście z przedstawicielami Zarządu, gorąco zapraszamy do Karpacza 29 maja, na Targi Akcjonariat.

Szczegółowe informacje i program znajdują się na stronie Organizatora.

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej