Menu

Spotkanie partnerów AVIA

Data publikacji: 08.04.19

image

8 kwietnia br. w Warszawie odbyło się spotkanie partnerów sieci AVIA. Organizatorem spotkania była spółka UNIMOT, która opowiada za rozwój franczyzowej sieci stacji paliw AVIA w Polsce.

Wydarzenie, dedykowane partnerom AVIA, zostało zorganizowane w formule warsztatowej, w dwóch turach. W pierwszej turze, która miała miejsce 8 kwietnia w warszawskim Hotelu Arche, uczestniczyło 22 właścicieli stacji. Druga grupa spotka się 10 kwietnia w Poznaniu.

Spotkanie prowadzili przedstawiciele UNIMOT S.A.: Adam Sikorski – Prezes Spółki, Robert Brzozowski, Wiceprezes ds. Handlowych, Robert Szumski – Dyrektor Operacyjny Sieci AVIA, oraz Łukasz Brzostek – Dyrektor ds. Marketingu.
Podczas pierwszej części omówiono skalę działalności marki AVIA w Europie oraz plany rozwoju sieci stacji na Ukrainie i w Chinach. Przybliżono też działania marketingowe i akcje promocyjne, które wpływają na wzrost sprzedaży na stacjach.
W drugiej części spotkania partnerzy poznali szczegóły nowej oferty, opracowanej przez zespół specjalistów AVIA. Następnie uczestniczyli w warsztatach w mniejszych grupach, gdzie wymieniali się spostrzeżeniami i dyskutowali o możliwościach rozwoju sieci.

Spotkanie zakończono wspólnym obiadem.

Polecamy również

Szacunkowe wyniki Unimot S.A. za IV kwartał 2023 r.

Unimot opublikował szacunki skonsolidowanych wyników finansowych za IV kwartał 2023 roku....

9 lutego 2024

Zobacz więcej

Urodzinowy benefit dla członków programu Unimot Klub+

Grupa Unimot, z okazji trzeciej rocznicy istnienia programu lojalnościowego dla akcjonariuszy –...

6 lutego 2024

Zobacz więcej

Unimot Aviation uruchamia działalność w sektorze lotnictwa pasażerskiego

Unimot Aviation, spółka, która dołączyła w 2023 r. do Grupy Unimot, intensywnie rozwija swoje...

23 stycznia 2024

Zobacz więcej