Menu

Sieć stacji paliw AVIA startuje z nową kampanią wizerunkową

Data publikacji: 17.07.23

image

,,Jak w szwajcarskim zegarku” to najnowsze hasło promujące sieć stacji AVIA w Polsce, zarządzaną przez Grupę Unimot. Obok szwajcarskich korzeni, wysoka jakość paliw, produktów i usług w przystępnej cenie, składają się na wspomniane w claimie niezawodną dokładność i precyzyjne działanie. Nowa odsłona kampanii startuje wraz z konkursem ,,Czas na szwajcarskie nagrody”.

Celem ruszającej kampanii wizerunkowej jest podkreślenie konkurencyjnej oferty sieci stacji AVIA, zarówno pod względem cen paliw, jak i jakości produktów i usług. Hasło ,,Jak w szwajcarskim zegarku” nawiązuje do wartości najczęściej kojarzonych z jednym z flagowych szwajcarskich produktów – zegarkiem – a zatem niebywałą precyzją i dokładnością, przypisywanym mechanizmom wychodzącym spod rąk szwajcarskich zegarmistrzów. Tym samym sieć AVIA w Polsce podkreśla, że nieodłączną cechą oferowanych przez stacje tej marki usług jest dbałość o każdy szczegół. W tę ideę doskonale wpisuje się koncept Eat&Go, zapewniający klientom stacji aromatyczną kawę, a także dopracowaną pod względem designu i ergonomii strefę sklepową.

Podobnie jak w przypadku poprzednich kampanii, również ta skupia się na szwajcarskich korzeniach marki AVIA, jednocześnie nieustannie podkreślając wysoką jakość standardów wprowadzanych na naszych stacjach AVIA w Polsce. Najnowsza odsłona bazuje na niezwykle popularnych skojarzeniach z niezawodnymi, wykonanymi z najlepszych materiałów, eleganckimi, a zarazem funkcjonalnymi szwajcarskimi zegarkami. Tym samym marka AVIA oferuje swoim klientom dogodną, komfortową, ale także dopracowaną estetycznie strefę sklepową Eat&Go, wysoką jakość paliw, szeroką ofertę produktową oraz liczne promocje cenowe – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i w Ukrainie, Grupa Unimot.

Szwajcarski styl, znany jako Swiss Design, stanowi nieodłączny element komunikacji wizerunkowej AVIA. Tym razem hasło kampanii nawiązuje także do dorobku kulturowego, czyli produktu, z którego słynie Szwajcaria, co w języku polskim znalazło swoje odzwierciedlenie w popularnym powiedzeniu, które niesie za sobą uniwersalne wartości takie jak niezawodność i niezwykła precyzja.

Kampania startuje wraz z konkursem ,,Czas na szwajcarskie nagrody”. W drodze cotygodniowego losowania klienci stacji będą mogli wygrać zegarki marki Swatch. Nagroda główna to wycieczka do Szwajcarii. Konkurs trwa do 2 września 2023 r.

Więcej informacji: https://szwajcarskieprzygody.pl/

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej