Menu

Przedstawiciel Spółki prelegentem Międzynarodowej Konferencji LPG

Data publikacji: 28.02.14

image

W dniach 5-6 marca odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia”. Jednym z jej prelegentów będzie Przemysław Podgórski – Członek Zarządu UNIMOT GAZ S.A.

Założeniem III Międzynarodowej Konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia” jest umożliwienie jej uczestnikom wymiany wiedzy i doświadczeń, a także zapoznanie się z rynkami w innych krajach, jak np. Kazachstan, Ukraina, Kenia i Indie. Organizatorem spotkania jest Polska Organizacja Gazu Płynnego.

W trakcie dwudniowej konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia” odbędą się cztery sesje tematyczne poświęcone w całości rynkowi gazu płynnego, jego przyszłości i wyzwaniom, jakim ten sektor będzie musiał sprostać. Pierwszego dnia prezentacje wygłoszą m.in. Jerzy Szablewski z Polskiej Organizacji Gazu Płynnego i Andrzej Przeździecki z Agencji Rezerw Materiałowych. Swoimi doświadczeniami na rynkach światowych podzielą się: Nick Black z brytyjskiego oddziału Argus Media, Wanjiku Manyara, reprezentująca Petroleum Institute of EA w Kenii oraz Suyash Gupta z Indian Auto LPG Coalition.

W drugim dniu konferencji prelegenci skupią się na przyszłości autogazu. Temat szans i barier w rozwoju gazodiesla w Polsce przybliży Przemysław Podgórski, Członek Zarządu UNIMOT GAZ S.A. O innowacjach mogących odmienić rynek LPG w Polsce opowiedzą specjaliści ze Światowej Organizacji Gazu Płynnego, POGP oraz firm: AIUT, WSEInfoEngine, Gaspol.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowany Raport POGP 2013.

Spotkanie odbędzie się w warszawskim Hotelu Sheraton.

Więcej szczegółów na stronie Organizatora.

 

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej