Menu

Przedstawiciel Spółki prelegentem Międzynarodowej Konferencji LPG

Data publikacji: 28.02.14

image

W dniach 5-6 marca odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia”. Jednym z jej prelegentów będzie Przemysław Podgórski – Członek Zarządu UNIMOT GAZ S.A.

Założeniem III Międzynarodowej Konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia” jest umożliwienie jej uczestnikom wymiany wiedzy i doświadczeń, a także zapoznanie się z rynkami w innych krajach, jak np. Kazachstan, Ukraina, Kenia i Indie. Organizatorem spotkania jest Polska Organizacja Gazu Płynnego.

W trakcie dwudniowej konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia” odbędą się cztery sesje tematyczne poświęcone w całości rynkowi gazu płynnego, jego przyszłości i wyzwaniom, jakim ten sektor będzie musiał sprostać. Pierwszego dnia prezentacje wygłoszą m.in. Jerzy Szablewski z Polskiej Organizacji Gazu Płynnego i Andrzej Przeździecki z Agencji Rezerw Materiałowych. Swoimi doświadczeniami na rynkach światowych podzielą się: Nick Black z brytyjskiego oddziału Argus Media, Wanjiku Manyara, reprezentująca Petroleum Institute of EA w Kenii oraz Suyash Gupta z Indian Auto LPG Coalition.

W drugim dniu konferencji prelegenci skupią się na przyszłości autogazu. Temat szans i barier w rozwoju gazodiesla w Polsce przybliży Przemysław Podgórski, Członek Zarządu UNIMOT GAZ S.A. O innowacjach mogących odmienić rynek LPG w Polsce opowiedzą specjaliści ze Światowej Organizacji Gazu Płynnego, POGP oraz firm: AIUT, WSEInfoEngine, Gaspol.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowany Raport POGP 2013.

Spotkanie odbędzie się w warszawskim Hotelu Sheraton.

Więcej szczegółów na stronie Organizatora.

 

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej