Menu

Ponad 120 stacji paliw AVIA w Polsce

Data publikacji: 26.07.23

image

Grupa Unimot w lipcu otworzyła swoją 122 stację paliw AVIA. Znajduje się ona w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej, a zatem przy trasie wylotowej w kierunku Rzgowa. Od początku roku sieć stacji AVIA w Polsce powiększyła się o 16 obiektów. Szwajcarska marka sieci paliw AVIA jest obecna na polskim rynku od 6 lat. Pierwsza stacja została otwarta przez Grupę Unimot w czerwcu 2017 r.

Poza stacją w Łodzi, do sieci AVIA włączone zostały m.in. stacje w Krakowie, Tarnowie, Plichowicach oraz stacja tranzytowa w Maliszewie przy drodze krajowej nr 50. Wszystkie wyposażono w koncept gastronomiczny Eat&Go, a także dopracowane pod względem designu i ergonomii strefy sklepowe.

Cały czas bardzo intensywnie pracujemy nad tym, aby włączać do sieci stacji paliw AVIA kolejne obiekty. Dokładamy wszelkich starań, aby dostosować kolejne stacje pod względem designu i ergonomii, a także wyposażyć je w koncept gastronomiczny Eat&Go. Rozwijamy także współpracę z siecią SPAR – sklepy tej marki obecne są na wszystkich stacjach własnych AVIA, czyli w ponad 30 proc. lokalizacji naszej sieci. Jak zawsze, stawiamy na najwyższą jakość standardów oraz konkurencyjną ofertę, wysoką jakość paliw, produktów i usług w przystępnej cenie, co wspiera nasza najnowsza kampania wizerunkowa pod hasłem ,,Jak w szwajcarskim zegarku” – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i w Ukrainie, Grupa Unimot.

Sieć stacji AVIA, rozwijana przez Grupę Unimot, liczy obecnie 122 obiekty w całej Polsce. Stacje działają głównie w średnich i małych miastach. AVIA rozszerza swoją działalność również o największe aglomeracje i miejscowości turystyczne – stacje działają między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie i Zakopanem, a od niedawna również w Łodzi.

 

Stacja AVIA w Pilchowicach

Polecamy również

HVO i paliwa o obniżonej emisyjności w ofercie Grupy Unimot już w marcu

W odpowiedzi na globalne wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, a tym samym konieczność...

14 marca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w polskich portach

Kontynuując przyjętą strategię dywersyfikacji działalności Grupy Unimot, spółka Unimot...

13 marca 2024

Zobacz więcej

Szacunkowe wyniki Unimot S.A. za IV kwartał 2023 r.

Unimot opublikował szacunki skonsolidowanych wyników finansowych za IV kwartał 2023 roku....

9 lutego 2024

Zobacz więcej