Menu

Olej napędowy UNIMOT GAZ dostępny w kolejnych bazach

Data publikacji: 20.05.14

image

UNIMOT GAZ S.A. uruchamia sprzedaż oleju napędowego z kolejnych baz paliwowych. Poza Dębogórzem, odbiorcy mogą już zaopatrywać się w ON w Boronowie, a niebawem także w Emilianowie.

Zgodnie z zapowiedzią, UNIMOT GAZ S.A. intensywnie rozwija hurtową sprzedaż oleju napędowego. W bieżącym tygodniu Spółka zwiększa ilość baz, w których udostępni swoje paliwo.

– Jak informowaliśmy miesiąc temu, Spółka pracuje nad zwiększeniem ilości baz udostępniających olej napędowymówi Bogusław Satława, Prezes UNIMOT GAZ S.A. – Od bieżącego tygodnia jest on już dostępny w bazie paliwowej OLPP w Boronowie (woj. śląskie). Kolejną bazą, z której Spółka jeszcze w tym tygodniu rozpocznie dystrybucję ON, będzie Emilianów w woj. mazowieckim.

Spółka rozszerzyła swoją ofertę o hurtową sprzedaż oleju napędowego pod koniec kwietnia br. Paliwo, pochodzące głównie od zagranicznych dostawców, w pierwszej kolejności było dostępne w bazach paliwowych zlokalizowanych w północnej Polsce. W najbliższym czasie UNIMOT GAZ S.A. planuje dalszy, dynamiczny rozwój projektu, m.in. przez zwiększenie wolumenu ON i udostępnienie go odbiorcom w pozostałych regionach kraju.

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej