Menu

Inwestorzy poznali plany UNIMOT GAZ

Data publikacji: 10.06.14

image

W miniony weekend przedstawiciele UNIMOT GAZ S.A. uczestniczyli w największej konferencji inwestorskiej w Polsce – WallStreet 18. Przybliżyli inwestorom bieżącą działalność Spółki oraz plany jej rozwoju na najbliższe dwa lata.

Tegoroczna, 18. edycja konferencji WallStreet zgromadziła ponad tysiąc osób. Przez trzy dni w Karpaczu inwestorzy indywidualni mieli okazję posłuchać ekspertów i analityków oraz wziąć udział w dyskusjach na temat przyszłości rynku kapitałowego w Polsce. Konferencja zgromadziła zarówno tych, którzy aktywnie inwestują na rynku kapitałowym, jak też fascynatów rynku papierów wartościowych i przedstawicieli domów maklerskich. 

Program WallStreet 18 zaspokoił najwybredniejsze gusta inwestorów. W tym roku wykłady poprowadzili znani w środowisku inwestorskim, i nie tylko, prelegenci, m.in.: Birger Schäfermeier, Wim Lievens, Wojciech Białek, Rafał Glinicki, Marek Zuber, Paweł Szczepanik, prof. Robert Gwiazdowski, prof. Tomasz Zaleśkiewicz czy dr Jacek Welc. 

Jednym z punktów programu były Targi Akcjonariat. W tym roku 44 spółki (w tym również UNIMOT GAZ S.A.) postanowiły stanąć oko w oko z inwestorami i odpowiadać na najtrudniejsze nawet pytania. O sukcesach i najważniejszych dokonaniach Spółki w ostatnim roku opowiadali przedstawiciele Zarządu: Bogusław Satława i Przemysław Podgórski oraz Małgorzata Garncarek – Dyrektor Finansowy. Osoby zainteresowane Spółką otrzymały na stoisku pakiet materiałów informacyjnych oraz wzięły udział w krótkim konkursie sprawdzającym wiedzę o UNIMOT GAZ S.A.

Z kolei doskonałą okazją do poznania celów strategicznych oraz planów biznesowych UNIMOT GAZ S.A. była prezentacja Spółki podczas sobotniego Forum Akcjonariat, którą poprowadził Adam Sikorski – Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki. W trakcie półgodzinnego spotkania uczestnicy zadawali pytania m.in. o planowane inwestycje i ogłoszone w ostatnich dniach prognozy Spółki.

Od kilku lat w konferencji WallStreet uczestniczą ikony polskiej giełdy i gospodarki oraz prezesi kierujący największymi spółkami giełdowymi. W tym roku gościem honorowym spotkania był dr Jan Kulczyk, który mówił m.in. o zmianach społecznych w Polsce, o inwestycjach w Afryce oraz globalnych potrzebach gospodarczych.

Z okazji 15-lecia istnienia Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, dla gości przygotowano wiele atrakcji. W piątkowy wieczór, podczas uroczystej gali, uczestnicy bawili się na koncercie legendy polskiego rocka – zespołu IRA. W sobotę ochotnicy wzięli udział w porannym joggingu, z którego dochód został przeznaczony na cele charytatywne, a wieczorem zgromadzonych gości rozśmieszał jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Limo.

Poniżej zamieszczamy omówioną na konferencji prezentację Spółki oraz galerię zdjęć z Forum i Targów Akcjonariat.

UNIMOT GAZ S.A. WallStreet 18

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej