Menu

Inwestorzy poznali plany UNIMOT GAZ

Data publikacji: 10.06.14

image

W miniony weekend przedstawiciele UNIMOT GAZ S.A. uczestniczyli w największej konferencji inwestorskiej w Polsce – WallStreet 18. Przybliżyli inwestorom bieżącą działalność Spółki oraz plany jej rozwoju na najbliższe dwa lata.

Tegoroczna, 18. edycja konferencji WallStreet zgromadziła ponad tysiąc osób. Przez trzy dni w Karpaczu inwestorzy indywidualni mieli okazję posłuchać ekspertów i analityków oraz wziąć udział w dyskusjach na temat przyszłości rynku kapitałowego w Polsce. Konferencja zgromadziła zarówno tych, którzy aktywnie inwestują na rynku kapitałowym, jak też fascynatów rynku papierów wartościowych i przedstawicieli domów maklerskich. 

Program WallStreet 18 zaspokoił najwybredniejsze gusta inwestorów. W tym roku wykłady poprowadzili znani w środowisku inwestorskim, i nie tylko, prelegenci, m.in.: Birger Schäfermeier, Wim Lievens, Wojciech Białek, Rafał Glinicki, Marek Zuber, Paweł Szczepanik, prof. Robert Gwiazdowski, prof. Tomasz Zaleśkiewicz czy dr Jacek Welc. 

Jednym z punktów programu były Targi Akcjonariat. W tym roku 44 spółki (w tym również UNIMOT GAZ S.A.) postanowiły stanąć oko w oko z inwestorami i odpowiadać na najtrudniejsze nawet pytania. O sukcesach i najważniejszych dokonaniach Spółki w ostatnim roku opowiadali przedstawiciele Zarządu: Bogusław Satława i Przemysław Podgórski oraz Małgorzata Garncarek – Dyrektor Finansowy. Osoby zainteresowane Spółką otrzymały na stoisku pakiet materiałów informacyjnych oraz wzięły udział w krótkim konkursie sprawdzającym wiedzę o UNIMOT GAZ S.A.

Z kolei doskonałą okazją do poznania celów strategicznych oraz planów biznesowych UNIMOT GAZ S.A. była prezentacja Spółki podczas sobotniego Forum Akcjonariat, którą poprowadził Adam Sikorski – Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki. W trakcie półgodzinnego spotkania uczestnicy zadawali pytania m.in. o planowane inwestycje i ogłoszone w ostatnich dniach prognozy Spółki.

Od kilku lat w konferencji WallStreet uczestniczą ikony polskiej giełdy i gospodarki oraz prezesi kierujący największymi spółkami giełdowymi. W tym roku gościem honorowym spotkania był dr Jan Kulczyk, który mówił m.in. o zmianach społecznych w Polsce, o inwestycjach w Afryce oraz globalnych potrzebach gospodarczych.

Z okazji 15-lecia istnienia Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, dla gości przygotowano wiele atrakcji. W piątkowy wieczór, podczas uroczystej gali, uczestnicy bawili się na koncercie legendy polskiego rocka – zespołu IRA. W sobotę ochotnicy wzięli udział w porannym joggingu, z którego dochód został przeznaczony na cele charytatywne, a wieczorem zgromadzonych gości rozśmieszał jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Limo.

Poniżej zamieszczamy omówioną na konferencji prezentację Spółki oraz galerię zdjęć z Forum i Targów Akcjonariat.

UNIMOT GAZ S.A. WallStreet 18

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Polecamy również

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej

Ostrzegamy przed oszustami!

Ostrzegamy przed pojawiającymi się w internecie oszustwami finansowymi, polegającymi na...

6 czerwca 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot rozpoczęła działalność w zakresie fizycznych dostaw paliw żeglugowych w rejonie portów Szczecin, Świnoujście i Police

Kontynuując przyjęty plan rozszerzania działalności w obszarze dostaw paliw żeglugowych i...

4 czerwca 2024

Zobacz więcej