Menu

Grupa UNIMOT sponsorem Dni Jasła 2024

Data publikacji: 26.06.24

image

W dniach 21-23 czerwca 2024 roku odbyły się Dni Jasła 2024. Wydarzenie, którego sponsorem głównym była Grupa Unimot, po raz kolejny przyciągnęło tłumy mieszkańców. Spotkania literackie, Letnie Miasteczko, seanse filmowe, występy muzyczne czy liczne stoiska – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowali organizatorzy Dni Jasła. Wsparcie tej inicjatywy jest częścią zaangażowania Grupy UNIMOT w rozwój lokalnych społeczności, w miejscach, gdzie znajdują się jej zakłady produkcyjne.

Trzydniowe święto miasta obfitowało w różnorodne atrakcje, w tym koncerty, zabawy dla dzieci oraz stoiska lokalnych instytucji takich jak jasielski Urząd Miasta, Inkubator Przedsiębiorczości, Generator Nauki GEN, Muzeum Regionalne oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Na scenie wystąpili również młodzi, lokalni artyści.

Współuczestnictwo w istotnych dla społeczności inicjatywach stanowi integralną część strategii Grupy UNIMOT, która przywiązuje szczególną wagę do działań prospołecznych na rzecz środowisk lokalnych.

Polecamy również

AVIA GO: rusza aplikacja mobilna sieci stacji paliw AVIA w Polsce

UNIMOT, multienergetyczna grupa kapitałowa zarządzająca siecią stacji AVIA w Polsce,...

2 lipca 2024

Zobacz więcej

Paliwo w promocyjnej cenie 4,99 zł/l na stacji AVIA w Lublinie

Grupa Unimot, właściciel sieci stacji AVIA w Polsce, informuje o atrakcyjnej promocji dostępnej...

20 czerwca 2024

Zobacz więcej