Menu

ENERGOGAS nabiera mocy – zmiana wizerunku spółki

Data publikacji: 25.04.16

image

Jedna ze spółek należących do Grupy UNIMOT odświeżyła swój wizerunek. Zmianę logo i jego unowocześnienie można zobaczyć na nowej stronie internetowej, która właśnie wystartowała.Odświeżony wizerunek to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Odświeżenie wizerunku spółki EnergoGas ma za zadanie wyróżnienie jej na bardzo konkurencyjnym rynku energii elektrycznej. Logo i nazwa firmy zostały poddane zmianom graficznym, ale podstawowym założeniem było zachowanie kolorystyki oraz bezpośredniego nawiązania do identyfikacji wizualnej Grupy UNIMOT. Stąd też utrzymana kolorystyka oraz kształt sygnetu towarzyszącego logo, który został  uproszczony  zgodnie z  najnowszymi trendami.

Wraz z prezentacją nowego logotypu, spółka EnergoGas uruchomiła także nowy serwis internetowy, który zawiera wiadomości o spółce oraz jej ofertę. Serwis jest nowoczesny i responsywny, czyli zaprojektowany w taki sposób, aby poprawnie wyświetlał się na tradycyjnych komputerach PC, ale również na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Nowy logotyp i serwis internetowy to pierwszy etap działań marketingowych spółki EnergoGas. Efekty można obejrzeć pod adresem www.energogas.pl. Zapraszamy!

Polecamy również

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej

Unimot opublikował wyniki za II kwartał 2023 r.

Unimot opublikował skonsolidowane wyniki finansowe i operacyjne za II kwartał 2023 r....

14 września 2023

Zobacz więcej

Spotkanie z Zarządem 18 września 2023 r.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Zarządem, tematem którego będą wyniki Grupy UNIMOT...

13 września 2023

Zobacz więcej