Menu

Energia od UNIMOT nawet o 50% tańsza niż u sprzedawców rezerwowych

Data publikacji: 18.09.18

image

Klienci, którzy stracili swoich dostawców energii, nie muszą korzystać z usług sprzedawców rezerwowych. Należąca do Grupy UNIMOT spółka UNIMOT Energia i Gaz oferuje dostawy energii nawet o 50% taniej.   

W związku z komunikatami kolejnych sprzedawców o zakończeniu działalności związanej ze sprzedażą energii elektrycznej, klienci tych firm, w celu utrzymania ciągłości dostaw, zmuszeni są do zawierania umów ze sprzedawcą rezerwowym. Jednocześnie dostają też znacznie gorsze warunki cenowe. Wychodząc naprzeciw tego typu klientom, spółka UNIMOT Energia i Gaz uruchomiła specjalną ofertę handlową, która zawiera najbardziej atrakcyjne ceny na rynku.

– Postanowiliśmy chronić klientów, którzy w ostatnim czasie stracili swoich sprzedawców energii, przed narażeniem ich na wysokie opłaty – twierdzi Marcin Ludwicki, Prezes UNIMOT Energia i Gaz  Sp. z o.o. – Warunki cenowe w umowach rezerwowych są bowiem o wiele gorsze niż w zwykłych umowach handlowych. Dlatego w naszej ofercie proponujemy ceny nawet do 50% niższe od cen sprzedawców rezerwowych, dzięki czemu klienci mogą utrzymać wysokość opłat za energię na zbliżonym do dotychczasowego poziomie.

Nowa oferta UNIMOT EiG jest dedykowana klientom biznesowym. Oprócz niższych cen, Spółka gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność dostaw.

Przypomnijmy, że UNIMOT Energia i Gaz jest doświadczonym podmiotem, o ugruntowanej pozycji rynkowej. Spółka jest częścią multienergetycznej Grupy Kapitałowej UNIMOT, która zaopatruje klientów biznesowych w paliwa ciekłe, gazowe i energię elektryczną.

W celu skorzystania z atrakcyjnej oferty UNIMOT EiG należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Spółki, mailowo: kontakt@unimot-eig.pl, lub telefonicznie: 58 380 31 38. Zapraszamy też na stronę Spółki, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

Polecamy również

Sieć AVIA powiększyła się o 4 stacje

Do franczyzowej sieci stacji paliw AVIA, którą w Polsce rozwija UNIMOT S.A., przystąpiło...

31 grudnia 2018

Zobacz więcej

AVIA pozyskała 5 nowych stacji

Kolejnych 5 stacji paliw przyłączyło się do franczyzowej sieci stacji paliw AVIA, rozwijanej w...

11 grudnia 2018

Zobacz więcej

Po III kwartale 2018 r. UNIMOT wychodzi na prostą

Grupa UNIMOT zakończyła III kwartał 2018 r. przychodami w wysokości 843 mln zł i wynikiem...

13 listopada 2018

Zobacz więcej

FreshMail.pl