Menu

Druga stacja AVIA w województwie zachodniopomorskim

Data publikacji: 14.10.19

image

Firma UNIMOT S.A., która konsekwentnie rozwija sieć stacji paliw AVIA, właśnie zakończyła rebrending kolejnego obiektu. Nowa stacja zlokalizowana jest w miejscowości Dębno w Województwie Zachodniopomorskim, to już druga stacja AVIA w tym regionie Polski.

Stacja AVIA w Dębnie dysponuje sześcioma  stanowiskami tankowania oraz oferuje paliwa BP95, ON i LPG. Na terenie placówki uruchomiony został kącik kawowy Esenso Cafe w którym serwowana jest pyszna kawa ze szwajcarskiego expresu, dostępne są także ciepłe przekąski typu HotDog. Sklep prowadzony na stacji działa pod szyldem Carrefour Express i oferuje bogatą ofertę produktową nie tylko dla zmotoryzowanych klientów, ale również dla okolicznych mieszkańców.

”Dążymy do stałego przyjmowania kolejnych stacji paliw do naszej sieci, bo chcemy konsekwentnie budować świadomość marki AVIA” – mówi Robert Nowek – Koordynator sieci AVIA w Polsce i na Ukrainie. ”Województwo zachodniopomorskie jest terenem na którym rozpoznawalność marki AVIA jest większa ze względu na bliskość sieci AVIA w Niemczech, która liczy ponad 800 stacji. Dlatego jestem przekonany ze stacja AVIA w Dębnie zostanie dobrze przyjęta przez kierowców tego województwa” – dodaje Nowek.

Stacja w Dębnie jest stacją działającą na zasadach franczyzy. Aktualnie sieć AVIA w Polsce liczy 48 placówek, z czego kilka czeka jeszcze na zakończenie procesu rebrendingu. Stacja w Dębnie zalicza się do tych stacji, które proces ten mają już za sobą.

Polecamy również

Spotkanie z Zarządem 29 maja 2024 r.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Zarządem, tematem którego będą wyniki Grupy UNIMOT...

23 maja 2024

Zobacz więcej

Grupa Unimot wynajęła terminal LPG w niemieckim Wilhelmshaven

Unimot Paliwa, spółka z Grupy Unimot, zawarła umowę na przeładunek i magazynowanie gazu LPG w...

22 maja 2024

Zobacz więcej

Szacunkowe wyniki Unimot S.A. za I kwartał 2024 r.

Unimot opublikował szacunki skonsolidowanych wyników finansowych za I kwartał 2024 roku. Według...

10 maja 2024

Zobacz więcej