Menu

AVIA rozpoczyna współpracę z blinkee.city

Data publikacji: 06.11.19

image

Sieć stacji paliw AVIA nawiązała współpracę z blinkee.city – siecią elektrycznych hulajnóg i skuterów.

Od poniedziałku 4 listopada 2019 na ulicach Lublina można spotkać hulajnogi elektryczne obrandowane marką AVIA oraz blinkee.city. To wynik współpracy jaką nawiązały firmy UNIMOT S.A. właściciel sieci stacji paliw AVIA w Polsce oraz spółka Green Electricity sp. z o.o., operator blinkee.city, który w Polsce i Europie oferuje usługi wynajmu elektrycznych skuterów i hulajnóg. Lublin jest pierwszym miastem w Polsce, w którym AVIA i blinkee.city będą działały wspólnie.

Nasza współpraca ma dwa wymiary. Pierwszy z nich to zaangażowanie stacji AVIA w proces ładowania naszych skuterów i hulajnóg, a drugi to możliwość inwestycji w nasz projekt przez operatorów poszczególnych stacji AVIA, które działają na zasadzie franczyzy, czyli w tym samym modelu biznesowym, który oferuje blinkee.city ” – mówi Marcin Maliszewski – Prezes Zarządu blinkee.city.

Na współpracy na samym początku skorzystają mieszkańcy Lublina, których obejmie specjalna akcja promocyjna zaplanowana na okres pierwszych 2 tygodni listopada. W ramach akcji każdy kto skorzysta z przejazdu hulajnogą z logotypami AVIA oraz blinkee.city otrzyma specjalny kupon promocyjny na pyszną kawę ze szwajcarskiego ekspresu na stacji AVIA w Lublinie.

Lublin to dopiero początek naszej współpracy, a zarazem poligon sprawdzający jej model biznesowy” – mówi Robert Nowek – Koordynator marki AVIA w Polsce i na Ukrainie. ”Rozpoczynając działania z platformą blinkee.city nie tylko rozszerzamy portfel usług na stacjach AVIA, ale także dajemy możliwość rozwijania swojego biznesu naszym partnerom franczyzowym tworzącym sieć AVIA. Ta możliwość  to zostanie podwójnym franczyzobiorcą i dołączenie do platformy blinkee.city jako inwestor również na zasadach franczyzy” – dodaje Nowek.

Polecamy również

AVIA Solar sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej AVIA Solar Sędziszów Małopolski

AVIA Solar, zarządzana przez Grupę Unimot, została sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej...

29 września 2023

Zobacz więcej

Oświadczenie Unimot S.A. w sprawie dywersyfikacji działalności i rozszerzania łańcucha wartości

Oświadczenie Kluczowym celem strategicznym Grupy Unimot jest dywersyfikacja działalności i...

26 września 2023

Zobacz więcej

Pierwszy marketowy format SPAR na stacji paliw AVIA

Grupa Unimot we wrześniu otworzyła stację paliw AVIA w Wysogotowie pod Poznaniem z supermarketem...

20 września 2023

Zobacz więcej