Menu

AVIA rozpoczyna współpracę z blinkee.city

Data publikacji: 06.11.19

image

Sieć stacji paliw AVIA nawiązała współpracę z blinkee.city – siecią elektrycznych hulajnóg i skuterów.

Od poniedziałku 4 listopada 2019 na ulicach Lublina można spotkać hulajnogi elektryczne obrandowane marką AVIA oraz blinkee.city. To wynik współpracy jaką nawiązały firmy UNIMOT S.A. właściciel sieci stacji paliw AVIA w Polsce oraz spółka Green Electricity sp. z o.o., operator blinkee.city, który w Polsce i Europie oferuje usługi wynajmu elektrycznych skuterów i hulajnóg. Lublin jest pierwszym miastem w Polsce, w którym AVIA i blinkee.city będą działały wspólnie.

Nasza współpraca ma dwa wymiary. Pierwszy z nich to zaangażowanie stacji AVIA w proces ładowania naszych skuterów i hulajnóg, a drugi to możliwość inwestycji w nasz projekt przez operatorów poszczególnych stacji AVIA, które działają na zasadzie franczyzy, czyli w tym samym modelu biznesowym, który oferuje blinkee.city ” – mówi Marcin Maliszewski – Prezes Zarządu blinkee.city.

Na współpracy na samym początku skorzystają mieszkańcy Lublina, których obejmie specjalna akcja promocyjna zaplanowana na okres pierwszych 2 tygodni listopada. W ramach akcji każdy kto skorzysta z przejazdu hulajnogą z logotypami AVIA oraz blinkee.city otrzyma specjalny kupon promocyjny na pyszną kawę ze szwajcarskiego ekspresu na stacji AVIA w Lublinie.

Lublin to dopiero początek naszej współpracy, a zarazem poligon sprawdzający jej model biznesowy” – mówi Robert Nowek – Koordynator marki AVIA w Polsce i na Ukrainie. ”Rozpoczynając działania z platformą blinkee.city nie tylko rozszerzamy portfel usług na stacjach AVIA, ale także dajemy możliwość rozwijania swojego biznesu naszym partnerom franczyzowym tworzącym sieć AVIA. Ta możliwość  to zostanie podwójnym franczyzobiorcą i dołączenie do platformy blinkee.city jako inwestor również na zasadach franczyzy” – dodaje Nowek.

Polecamy również

UNIMOT optymalizuje aktywa gazowe na nowych warunkach

Zarząd UNIMOT S.A., notowanego na GPW w Warszawie niezależnego importera paliw, podjął decyzję...

30 grudnia 2019

Zobacz więcej

AVIA otwiera stacje w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim

Sieć AVIA uruchomiła 2 nowe stacje paliw, z czego jedną ze sklepem pod marką Carrefour Express....

19 grudnia 2019

Zobacz więcej

UNIMOT wspiera gminę Zawadzkie i rozwija CSR

Spółka UNIMOT S.A. podpisuje umowę z gminą Zawadzkie (woj. opolskie) na wsparcie finansowe w...

17 grudnia 2019

Zobacz więcej

FreshMail.pl